Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek jó méretek...

Szerintetek ezek jó méretek modellkedéshezMagasság: 174 cm Mellbőség: 82 cm Derékbőség: 63 cm Csípőbőség: 76 cm Ruha: 36 51 kg?

Figyelt kérdés
most szeretnék elkezdeni modellkedni egébként 15 éves vagyok és mell alá érő szőkésbarna hajam van szerintetek próbáljam meg?
2011. nov. 5. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

A modellek csípőbősége a testmagasságuk fele, +/- 2 centi.

2011. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most komolyan ??
2011. nov. 5. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg max mondják ha fogynod kell
2011. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A csípőbőséged rossz helyen mérted, ott kell, ahol a legszélesebb(feneked közepénél), ha úgy 89 alatt van, akkor teljesen jó. A derekad is jó, de azért még jobb lenne modellkedéshez a 60-as, 61-es derék. A kiló egyébként egyáltalán nem számít, én 58 kg-val 83/63/87 vagyok, és azt mondták, hogy derékból azért nem ártana lefaragni 1-2 cm-t. Kifutóra szerintem a 174 még nem elég, én 176 vagyok, az már szerencsére jó. Egyébként nagyon sokat számít, hogy milyen az arcod, meg az arcbőröd(nagy hátrány, ha pattanásos/mitesszeres vagy), hogy mennyire vagy fotogén, és az NAGYON sokat nyom, hogy mennyire vagy alázatos, fegyelmezett.(Most kezdem ezt az egészet én is amúgy, azért tudok ennyi mindent..)

16/L

2011. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerencsére nagyon szép bőröm van semmi pattanás arcom is szép !
2011. nov. 6. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó! És mennyi a csípőbőséged helyesen mérve?
2011. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen tokeletes, menj el, 63 derek= legjobbbbb , elkell menned, sok sikert
2014. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!