Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a műkörmös...

Hogyan zajlik a műkörmös vizsga? Sokat buktatnak, vagy azért zömében átengednek? Mennyire kell tartani a vizsgától?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én vizsgám jó volt :)

Írásbeli fura volt, mert képzeld, ülhettünk egymás mellett, nem kellett egyesével.

Szóbelin ugye tételhúzás volt, de irtó aranyosak voltak az oktatók, ha látták, hogy tudja valaki a tételt, nem is engedték végigmondani, csak 1-2 dolgot kérdeztek tőle, ha meg elakadt valaki, akkor szinte a szájába adták a válaszokat.

Gyakorlati vizsga is tök laza volt, nagyon barátias volt a hangulat, mint egy igazi szalonban :) A vizsgaelnök meg mintha ott se lett volna.

Szóval én csak jókat tudok mondani a saját vizsgámról, de ez nagyban függ attól, hogy hol tanulsz.

2011. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zsákos_Frodó ***** válasza:
Első, ez nagyon jól hangzik, megmondanád hogy hol tanultál? :)
2011. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2007 Kapos Kft. Az ország több nagyvárosában oktatnak, de persze nem mindenhol ugyanazok az oktatók/előadók. Én Kaposváron tanultam.

Azt azért hozzáteszem, hogy maga az oktatás természetesen nem elég, több továbbképzésre el kell utána menni, hogy olyan szinten tudj dolgozni, ami elfogadható.

2011. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én a crystal nailsnél vizsgáztam. Az írásbeli fél órás volt, mondatokat kellett kiegészíteni, képekhet odaírni a megoldást, stb szóval nem volt nehéz.

a gyakorlatin kihúztuk a feladatot, utána megcsináltuk amit kellett, ezzel sem volt gond, bár borzalmasan meleg volt-(augusztus) és nekem a porcelán olyan gyorsan kötött, mint még soha. A vizsgáztató tanárok normálisak voltak, a mi csoportunból pl senki nem bukott, de másik napokon volt, hogy a vizsgázók felének nem sikerült.

a szóbeli meg olyan gyorsan etelt, hogy bele sem gondoltam, hogy vizsgázok, és már kész voltam. tételeket kellett húzni (mindet egyszerre), majd leülhettünk kidolgozni, de akinek erre nem volt szüksége, az mondhatta rögtön a tanárnak(én így csináltam, mert vázlatot írni ilyenkor sosem tudok, de ha beszélni kell, nincs gond) Parázni nem kell, azzal csak magadnak nehezíted a dolgod.

2011. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 8. 14:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni, hogy mi a vizsga menete.
2011. nov. 9. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyikre gondolsz, így leírom mindegyiket:

Írásbeli: leültünk, megkaptuk a papírokat, kitöltöttük, a végén beadtuk.

Informatika: leültünk, megkaptuk a feladatot, megcsináltuk, kinyomtattuk.

Szóbeli: kihúztuk a tételt, leültük, kidolgoztuk, kimentünk, felmondtuk (egyszerre húzzuk ki az összes tantárgyat)

Gyakorlat: idegen modell diagnosztizálása, bemutatása; pedis tétel húzás, megcsináltuk, bemutattuk; manikűr tétel, megcsináltuk, bemutattuk; műköröm tétel, megcsináltuk, bemutattuk, összepakoltunk, hazamentünk.

2011. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-) Köszi
2011. nov. 10. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!