Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12/l vagyok ez normáli?...

12/l vagyok ez normáli? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hatodikos vagyok.Kb.2hónapja kaptam új melltartókat akkor még jó volt rám.Egyik reggel fel akartam venni és pici rám...Ez normális az én koromban??

2011. nov. 8. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, nagyon gyorsan alakul a tested ilyen idősen.
2011. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Fáj a mellem meg a csontjaim is ez attól van,hogy fejlődök???A fiúk mindig megbámulnak meg olyanokat mondanak,hogy nekem milyen homokóra alakom van és ez mennyire jól néz ki!Ez tényleg jó vagy csak a betegesen perverz fantáziájuk miatt mondják?
2011. nov. 8. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:

:))))


Hozzáállás kérdése, hogy kinek jó és kinek nem, de a pasik nagy részének bejön a homokóra alkat. Pár év és minden a helyére kerül majd ne aggódj.

2011. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyan furi,mert én vagyok az egyik legfejlettebb az osztályba és a fiúk így tesi órán mindig megbámulnak meg azon versengenek,hogy ki álljon be mögém...Picit idegesítő..
2011. nov. 8. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Pár év és nem fog idegesíteni, hanem kifejezetten élvezed majd.
2011. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg mostanában izzadok.Ilyen még nem volt.Nap végén szabályosan érzem,hogy büdös vagyok.Mit csináljak?
2011. nov. 8. 21:09
 7/11 Zsákos_Frodó ***** válasza:
Fürödj!
2011. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zsákos_Frodó ***** válasza:

Amúgy lehet hogy nem az, de nekem kicsit fakenek tűnik a dolog... :D

Ugyanis a 12 éves dedós fiúk közel sincsenek azzal tiszába, hogy egyátalán vannak-e alkatok, nemhogy olyanokat tudjanak, mint például a homokóra alkat.

A melled, csontjaid végülis lehetnek igazad, de az elöbbi kicsit gyanús... :D

2011. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem kölcsönözz ki valahonnan egy 8. osztályos biológia tankönyvet, a csontvázat stb hagyd ki és olvasd el a szaporodást, a kmaszkori változásról szóló fejezeteket.. mindenképp.. ha még nem tudod .. mellesleg én már kb. 11 éves korom óta tudtam ezeket meg élveztem ha a fiúk megnéznek stb szóval nem tudom te hogyhogy nem? :O

14l

2011. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

csakugy elmondom 6-ban a fiuk nállunk még lövöldözőset játszottak a folyosón;)

és nem azt nézték hogy a lányok milyenek

7.-be kezték el és nekem előnyöm volt benne meg élveztem is

amugy teljesen normális mert fejlödsz

14/L

2011. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!