Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy lézeres...

Mennyibe kerül egy lézeres szőrtelenítés? (nem biztos h így hívják)

Figyelt kérdés
ami hogy ha párszor részt veszek rajta akkor örökre eltávolítja pl. a kezemről a szőrt...
2011. nov. 12. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Árlista is van, tekerd lejjebb az oldalt.:)

2011. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ahh köszönöm :)
2011. nov. 12. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen:) Egyébként nem lány vagyok, csak oda jártam bőrgyógyászatra és tudtam, hogy ilyen is van náluk.
2011. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rhia69 válasza:
Szerintem ez az oldal nagyon drága. A másik, hogy én úgy tudom a lézeres szőrtelenítés helyett már van egy újabb kíméletes mód arra, hogy megszabadulj a nem kívánt szőrszálaktól az pedig a villanófényes szőrtelenítés. Olvastam a lézeresről, hogy sebes maradt a bőrfelület kezelés után, mivel megégették a bőr érzékenyebb rétegét is. A villanófényesben meg az a jó, hogy nem hatol olyan mélyen a bőrbe (az idegvégződésekig ami fájdalmas), hanem kb. 1 cm-re a szőrtüszőig. Kevesebb kezelés is kell belőle. Én is elszeretnék majd menni, de azt is tudnod kell hogy nem végleges 8-10 évet mondanak rá. Viszont a kinövő szőrszálak már inkább pihe jellegűek lesznek. Remélem segíthettem.
2011. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!