Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért néz ki minden második...

Miért néz ki minden második csaj ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Barna vagy fekete haj, leopárdmintás sál, bőrkabát/szövetkabát, csőnadrág, térdcsizma, vagy UGG. Hozzá műköröm, 2 kiló smink, lealapozott száj. (ha valamit kihagytam szóljatok!)

Egy kezemen nem tudom megszámolni, hány ilyet látok reggelente.


2011. nov. 13. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
divatmajmok,nincs saját stilusok,ezért majmolnak mindent
2011. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
és mégis a pasiknak ez jön be a divatmajom lányok. a lányok meg azt hiszik hogy akkor most ők vkik a világban ja 1 a 100millióból :)
2011. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Még, hogy minden csaj ugyanúgy néz ki. De a boltokban is csak ilyen ruhát lehet venni. Körülbelül 2 hónapja keresek egy téli bőrkabátot ami olyan mint az én tavaszim/őszim (motoros kabát) csak hosszabb és vastagabb, de egyszerűen sehol. Mindenki ezt hordja, hát ez a "menő".


17/L

2011. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

barna a hajam és szövetkabátom van:O

alapozom is magam:D



remélem ettől nem vagyok divatmajom

2011. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ hol fordulsz meg. A trendi sétálóutcákban és kertvárosi részen tényleg ilyenek vannak. A lakótelepen meg prolik. És minél nagyobb aváros, annál színesebbek az emberek is. Sokan vannak, ott már kevésbé feltűnő kitűnni a szürke masszából.

Épp ma láttam egy kék hajú platformbakancsos csajt a buszon. Pesten.

2011. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Mert a pasik 90 százalékának ez jön be? Mikor folyton azt hallom a fiúktól, hogy milyen jó a csőnadrágban a csajok feneke, combja...

Mondjuk a sminkes részt éns em értem, az eddig hallottakról az a véleményem, hogy a fiúk is utálják. Egyébként miért gond az, ha valaki csőnadrágban jár (mondjuk azt már én sem értem, hogy az egyik o.társamnak olyan nadrágja van, amiben ha előrehajolna, végig elrepedne, annyira szoros, minden kis hajlás meglátszik a lábán)? MIre vársz? Hogy ilyen időben szoknyában járjunk?


Egyébként a leopárdmintát én is utálom, a szövetkabát pedig szép és nőies. MIt vársz? Hogy fekete, nagy pufikabátokban járjunk? Azért már csak mi döntsük el, hogy mit vegyünk fel, ne pedig mások... A térdcsizmával meg komolyan nem értem mi a bajod, hogy túl magas a szára?



MEg fekete meg barna haj? Miért? MIlyen legyen? Hidrogénszőke? Hát én inkább már azt látok lassan minden második emberen... Vagy fessük hupikékre, lilára, pirosra? Ha egyszer ilyen hajszínt adott az Isten (ha valaki meg festi, azzal egyetértek)? MIlyen hajszínre vágysz? Neked hupikék van?

2011. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Minden kornak rendszere van.

Minden rendszernek megvan a maga kultúrája:anyagi,öltözködés,zene,divat,ízlés,stb.Tudod,ez a mostani világ is egy korszak,ahogy a hetvenes,nyolcvanas évek is az volt.A mai globalizálódott világban az a természetes,ha minden ruhaboltban szinte ugyanaz a választék lelhető fel,ugyanazokat a ruhákat,cipőket,kiegészítőket kapni,csak más-más árfekvésben.Így aztán,aki egyediségre vágyik,az ebben a világban nem nagyon kapja ezt meg,csak ha eléggé kreatív.Szóval én nem elsősorban a mai csajokban látom a hibát,ők szimplán csak divatosan öltözködnek,illetve törekednek rá.Ennyi.

A leopárdmintás leggingsről és társairól meg annyit,hogy ez a hetvenes évek hozadéka,most meg ugyebár divat a retró.

Egyébként én csakis azért nem hordok ilyen cuccokat,mert nekem nem állnának jól,egyébként simán bevállalnám.Ettől eltekintve én is igyekszek trendi lenni,ami szerintem nem egy főbenjáró bűn,pláne,ha ezért teszek is olyan formában,hogy én keresem meg a rávalót.

Szóval én ebben az egészben nem látok semmi kivetnivalót,hiszen a kilencvenes években is nyáron a legtöbb lány haspólóban szaladgált az utcán.Azért,mert volt hozzá alkata,és mert megtehette.Na és akkor mi van?

2011. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerinted milyennek kéne lenniük a lányoknak?


Barna hajam van, így születtem. Van benne pár szál világosabb barna melír - ez most szégyellni való, vagy pont jó? :D Sosem tudom, mit kell csinálni. :D


Csizmában járok, és néha csőnadrágban (mert csak az fér rendesen a csizma szárába úgy, hogy ne legyen egy nagy csomó a csizma alatt). Más cipőhöz eszembe sem jutna csőnadrág, mert amúgy nem tetszik, de csizmával csinos. Szerintem.

Meg télen milyen cipőt kéne hordani? Sportcipőt a munkahelyemre pl. fel sem vehetek.


Jelenleg épp nem szövetkabátot hordok, de tetszenek. Másik kérdés: szerinted milyen kabátot kéne hordani, milyen anyagból? Milyen hosszút?


Hadd tudjam már meg, mit csinálok rosszul. :D

2011. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Kíváncsi vagyok kérdező, te vajon, hogy nézhetsz ki, mennyire vagy "egyedi".
2011. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Öhhömm nincs két egyforma ember..mindenki egyedi és megismételhetetlen! Ellenvetés?

Kiváncsi vagyok te milyen ruhákba jársz.

2011. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!