Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » INTIM SZŐRTELENÍTÉS?! HELP

INTIM SZŐRTELENÍTÉS?! HELP

Figyelt kérdés

2 napja intim szőrtelenítést végeztem borotvával de , azóta is érzékeny a felülete és piros is lett tőle ! :S A szőrszálak helyén ilyen kis piros hólyagocskák is megjelentek ( 1 - 2 helyen ) .

Ez el fog múlni ?? Mikorra?:/ Vagy csak azért van most így mert az első ilyen alkalom volt?

15 / L


2011. nov. 18. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Ha nincs szerencséd,szőrtüsző gyulladást is kaphatsz tőle,és járhatsz a bőrgyógyászhoz.

De a nőgyógyászok is ellenségei a szőrtelenítésnek,mert nagyon sok fertőzést kaphatsz el.

Okosabb,ha nem szőrtelenítesz a divat kedvéért egyáltalán.

2011. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni ne izgulj! Szörtelenítés után kend be valami nyugtató krémmel olyannal ami lehetőleg nem irritálja a... :)Én körömvirág krémmel szoktam :)
2011. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát én azt ajánlom hogy mindenképpen vegyél szőrtelenítés utáni krémet ami megnyugtatja és ápolja a szőrtelenített területet.Az első válaszoló nem tudom nő vagy férfi de lényegtelen akkor is undorító a dzsungel , őserdő.Vagy legyen fazonírozott rövid vagy csupasz.
2011. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem valami szép az őserdő meg stb, ebben egyetértek az utolsóval, viszont az elsőnek annyiban igazat adok, hogy mine szőrteenítessz ilyen idősen? Remélhetőleg még senki nem látja, ha meg annyira zavar, akkor ne teljesen csupaszra borotváld, vagy csak a bikini vonalat elég.
2011. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!