Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz, hogy minden nőnél van...

Igaz, hogy minden nőnél van jobb nő vagy ez nem igaz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen. De ez attól függ hogy kinek mi a jó nő.. Mindenkinek más az izlése.. és ez izlésektől függ.
2011. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahogy az évek során tapasztaltam meg ,hogy nagyon is igaz! Az a helyzet,hogy a legelső alkalom ,amikor szerelmes voltam egy gyönyörű lányba, akkor azt gondoltam, hogy nála nincs szebb és jobb, és csak ő kell nekem, a többiek nem érdekelnek, és más nem is kell. Aztán ez így volt a következővel, meg az azutánival is, és még tavasszal nem is tudtam, hogy most a nyáron láttam meg a legaranyosabb, legeslegszebbet akit valaha környezetemben láttam. Mindig az aktuális tetszik tehát a legjobban, de tudomásul kell venni,hogy rengeteg gyönyörű női egyed mászkál szerteszét a világon, és amikor nem várod, akkor leszel belé halálosan szerelmes, és valahogy az előzőek feledésbe merülnek. most gondolhatod, hogy szemét kihasználós vagyok, NEM! tetszett már az évek során egy csomó nő, de igazán egyiktől sem akartam semmit, mindet elszalasztottam direkt, emrt egyikkel sem tudnék együtt élni, csak testi vonzalom ösztönszerűleg amit érzek, de nem tudnám elképzelni magamat párkapcsolatban, sok lemondással járna az, jobb a szabadság. Csak az tény,hogy idővel amikor már az előzőekkel nem találkozol, az érzelmek kihűlnek, nem hiányoznak, és mindig jön egy újabb, akit ez előzőeknél jobbnak tartok. lehet hogy közben nem szerelmes, nem elfogult fejjel nézve a dolgot nem biztos,hogy jobb ,mint az előző, de akibe aktuálisan vagy belezúgva, azt az elméd úgy fogja fel, hogy a tökéletes most!
2012. aug. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!