Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek már...

Ti is észrevettétek már ezeket a dolgokat? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha valaki csúnya, általában megszól mást, hogy milyen csúnya a feje, meg hasonlók, még akkor is, ha tegyük fel ő maga csúnyább, mint a megszólt illető.


Vagy ha valaki ükövér, az megszólja a másikat, ha picit kövér, még akkor is, ha ő maga sokkal kövérebb.


De ugyan így van, a beképzelt embereknél is, na meg stb stb.


Miért vannak ezek?


2011. dec. 3. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

másban a szálkát magadban a gerendát se :)


ennyi

2011. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami... De hát tudod, a másikban sokkal könnyebb megtalálni a hibát, mint magunkban...
2011. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen csak pont azokat a hibákat veszik észre másokban, amik az önmaguk legnagyobb hibái.

Miért van ez?

2011. dec. 3. 14:05
 5/7 anonim válasza:
mert az zavar téged a másikban, ami magadban is zavar..
2011. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, csak sok ember ezt magán nem veszi észre...
2011. dec. 3. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért is lehet, mert pont azt figyeli másokon is, amit saját magán sem szeret.

Nekem pl egyből szembetűnik, ha egy lánynak, nőnek nincs dereka, vonalzó alkatú, és nem tetszik. (Nem vagyok kimondottan ilyen alkat, de nekem se túl vékony, és utálom magamon ezt, így máson is zavar.)

2011. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!