Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felhívtak egy modell ügynökség...

Felhívtak egy modell ügynökségtől, de nem mentem el. Hiba volt?

Figyelt kérdés
Tavaly, amikor sétálgattam az utcán,leszólítottak és megkértek hogy menyjek el egy castingra de gondoltam valami átverés és nem mentem el aztán hetekkel később felhívták apukámat telefonon és kérdezték tőle hogy elhozna -e engem egy fotózásra vagyis ilyen válogatás félére aztán engem is felhívtak de fogalmam sincs honnan szerezték meg aszámunkat ezért nem mentem el ide sem ?? ti mit gondoltok erről?? egyébént ennek már egy éve és most 172 cm- vagyok 50 kg és 83.63.85 a méreteim :))
2011. dec. 3. 12:54
 1/9 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és Budapesten élek.
2011. dec. 3. 13:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát most már szerintem neked őket keresni furcsa volna...Ha meg van a telefonszámod és adnak esélyt a magyarázatra,akkor esetleg.


Na meg ha kiderül miről is volna szó,tetszik-e neked...

2011. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Melyik ügynökség volt az?
2011. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát már most mind1 ahhoz a modell ügynökséghez nem emnnék vissza és egyébként nem emlékszme anevükre csak szerintetek ez ilyen átverés volt vagy honnan tudták a számunkat?
2011. dec. 3. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Épp azért kérdeztem, mert ha tudnám a nevét megtudnám mondani, hogy kamu ügynökség-e.

De szerintem csak lehuzásról lehet szó, általában az ilyenek szoktak ennyire pofátlanul rányomulni egy emberre.

2011. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így, de én kapva kaptam az alkalmon. Adtak egy névjegykártyát, frankón elmagyarázták, hogy árukatalógusokban, reklámokban szerepelhetnék, jelenjek meg a castingon, ami persze ingyenes.

Anyukámmal elmentem, kb 300-an voltunk ott,(mint egy egész suli) és a legrondább csajtól a legszebbig, mindenki volt ott. Volt egy kis pult ahol regisztrálni kellett, ami 500 Ft volt. Persze anya rögtön kifizette. (mi az az 1000 Ft). Ott ültük 3 órát, behívtak egy elbeszélgetésre. Levették a méreteimet, beszélgettek velem, és átküldtek egy másik szobába mondván csinálnak 1-2 képet. Épphogy beálltam már kattintottak is. Olyan csuda fejem lett, hogy ihaj! Kérdezték, hogy van-e saját képem. Mondtam, hogy nincs, erre kiküldtek az anyukámhoz, hogy kérjek tőle 2000 Ft-ot mert a kép nem ingyenes. Anya felháborodott, hogy ő bizony nem fizet, mert ki van írva, hogy a casting az ingyenes. Lett nagy balhé stb. Anya hazahozott. Rá 1 hétre benne volt az újságban, hogy egy ismeretlen cég castingokat szervez és a gyanútlan emberekből így csalnak ki pénzt, viszont semmilyen modellügynökséghez nincs köze. Rá néhány napra a honlapjuk is felszívódott.


Ebből annyi a tanulság, hogy egy ismert és jól menő ügynökség nem szólít le senkit az utcán...És nem szabad mindennek bedőlni. :)

2011. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi,köszi én is így gondoltam csak most elgondkodtam mert például Mihalik Enikőt is így fedezték fel az utcán és azért ez sem lehetlen :))de most ha nem az utcásat nézzük hanem azt hogy felhívtak azt hogy?? :D vagyis apukámat..
2011. dec. 3. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ebből annyi a tanulság, hogy egy ismert és jól menő ügynökség nem szólít le senkit az utcán"


Ez nem igaz, igenis szolitanak le embereket az utcán, legkönnyebben onnan lehet felismerni az igazi bookereket, hogy nincs náluk papir meg egyéb, szoval látszik, hogy nem azért van ott az utcán, hogy leszolitgasson embereket, hanem azért ment oda hozzád, mert tök véletlenül látott meg.

Szerintem jo ha elmész a castingra, és ott ha egy fillért is kérnek tőled, azonnal sarkon kell fordulni, ennyi.

2011. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az iskolán előtt álltak én minden gyereket leszólítottak a pattanásostól,dagadt,törpéig még ilyen. innen könnyű gondolni, h ha nagy modelleket akartak volna akkor nem az egész sulit hanem azt az egy személyt szolítanának le, de nekik csak a pénz kellet. elmentünk a válogatásra hát ott is voltak több 100-an és egy szobába behívtak és nem is kértek semmit le se mértek még képet se csináltak csak hogy mondjam el hány cm vagyok meg ilyen aztán ennyi volt a nagy "casting" azt mondták hogy vissza hívják a második fordulóra a versenyzőket szerintem mindenkit vissza hívtak. Arra már el se mentünk rá egy 1hónapra megszünt a honlapjuk is és utána láttam egy videot a tv2 vagy egyéb máshol és ott elmennek egy kamu modellügynökséghez a címet nem mondták de én felismertem. amúgy next+ volt az ügynökség neve
2012. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!