Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kategoriaba tartozom?...

Milyen kategoriaba tartozom? A leginkabb a hasamra gondolok ez nagyon husis vagy megjaros meg? Aki valaszol ertekelne, nemmel es korral!? Koszonom elore is . Trollok valasza nem kell!

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 01:33
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. dec. 4. 01:34
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó alakod van. Nem túl vékony, ideális.

21L

2011. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

pont jó. de nem itt kéne az önbizalmadat növelni.

21/f

2011. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem novelem az onizalmam evel, csak az edekel ,hogy mennyi haj fer bele meg az atlagos testsulyba?
2011. dec. 4. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ha híznál nem lenne gond nekem, inkább hízz mint fogyj. Inkább plusz 5 kiló mint mínusz 5... Nekem tetszik ha van mit fogni a lányon és nem csak a csontokat meg az izmokat, szeretem ha van egy kis hasa, és ez sokkal nőiesebb is mint a modell alkat, és ezt hidd el nekem!
2011. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi husis? Ülsz, és a bőr összegyűrődött.

De ezt te is tudod, ha van szemed. Gondolom, van, tehát látod., Ha meg látod, hogy nincs zsír a hasadon, nem értem a kérdést.

Jól írta a 16f, önbizalom növelésre kár volt..

2011. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de amint az elobb is mondtam ne az onizalmam akarom novelni. nem az a tipus vagyok akinek ettol no az onizalma.Onbizalom noveleshez ettol a kerdestol skkal erosse kategoria ami noveli, mivel elegge bizonytalan tipus vagyok. De koszi !
2011. dec. 4. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:

ha összehúzod magad mint ahogy a képen is vagy akkor sokkal látványosabb az a nagyon pici kis zsírréteg. ha felállsz és kihúzod magad akkor szerintem semmi sem látszana.

én azt mondom hogy simán hozod az átlagot, vagy annál jobbat.

2011. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a karodon van mit fogni...
2011. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csinos vagy, kissé talán vékonyka is így a lábaid alapján. A hasad a kép miatt olyan, ahogy összegörnyedsz nyilván nem csak csontok érintkeznek.


23/N

2011. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!