Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megtudnátok nekem válaszolni...

Megtudnátok nekem válaszolni egy a testemmel/testalkatommal, és a mai pasikkal kapcsolatban egy kérdést?

Figyelt kérdés

Gyerekesen hangzik elsőre, de az én helyzetemben nem az. Elegem van abból, hogy mindenki olyanokat mond testemre, mint: ,,Épphogy beleférek még", ,,Dagadt vagyok az ő ideáljához képest", ,,fogyjak le, és jó nő leszek'', vagy pedig egyenesen azzal dobálóznak, hogy dagadt vagyok. Ezt külön-külön, normális pasiktól kapom meg, teljesen átlagosak, egytől-egyig, sőt már egy-két ronda is vágott hasonlót a fejemhez. Nos, szerintem nem vagyok dagadt, tény, hogy nem vagyok vékony, idegesít a fölöslegem nagyon, de régen túlsúlyos voltam, és örülök, hogy azt le tudtam küzdeni, voltam már vékony is, koplaltam is már, négy éve szenvedek a testemmel, és megvontam magamtól a kedvenc ételeimet is, teljes mértékben, egyszerűen rengeteget teszek már azért is, hogy ilyen maradjak, nemhogy azért, hogy fogyjak... és sokan ezt tudják is...

Kérlek mondjátok el erről a véleményeteket, meg a testemről is, itt van róla egy-két kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 11. 15:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
aha..most szivatsz? vagy azt akarod hogy dicséretekkel halmozzanak el? vagy szimplán hülye vagy? EZ HOL KÖVÉR ? MÉG CSAK TELTNEK VAGY DUCINAK SEM MONDANÁM
2011. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem szívatlak, tényleg így van, és az a baj, hogy visszajelzésként ennek az ellenkezőjét kapom a pasiktól.

Barátaimtól nem, meg a rokonaimtól se, csak tőlük, de egyszerűen nem értem a logikát... nem tudom eldönteni, hogy valóban ekkora hiba van a testemben, vagy csak ők túl válogatósak

2011. dec. 11. 16:00
 3/17 anonim ***** válasza:
2011. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa lehet a "normális" pasikról kialakított képed, ha ilyet mondanak erre a formás alakra. A gyerekek azt sem tudják néha, hogy mit beszélnek. Elég nagy gonoszság egy ilyen lánynak, aki némi felesleggel küzdött azt mondani, hogy kövér meg hasonlók, miután ilyen szép alakja van. Bár lehet, hogy így akarnak poénkodni, lehet tetszel nekik, csak nem igazán tudják kifejezni magukat.
2011. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
16:04: Igen, azt is én tettem fel, már jelentősen javult az állapotom, de azok a személyek, akik ilyeneket mondanak rám, csak annyit tudnak, hogy régen túlsúlyos voltam, és alig eszek, a testképzavarról, meg ezekről nem
2011. dec. 11. 16:13
 6/17 A kérdező kommentje:

staje: Az a baj, hogy nem poénkodnak. Nagyon válogatósak a mostani korosztályom béli fiúk, és az ő szemükben én dagadt vagyok, de miért, mi ebben a logika, és tényleg fogynom kéne, még jobban, ezen gondolkozom, és csak erősítik bennem a tudatot, hogy igen. De ez nagyon rossz érzés. Legalább megbizonyosodni szeretnék róla, anonimén, hogy tényleg nincs-e velem baj, mert lehet, hogy a barátaim csak nem akarják a szemembe mondani.

Amúgy meg tényleg normálisak, átlagos küllemű, humoros, intelligens fiúktól is hallok ilyeneket, és számomra ez a normális.

2011. dec. 11. 16:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen elég furcsa képed van a normális pasi fogalmáról és kétlem, hogy olyan nagy túlsúlyod lehetett, hogy még most is daginak érzed magad.

Csak annyit tudok erre mondani, hogy nem áll szándékomban dicsérni, nézzél tükörbe és cseréld ki a lelki pelenkád. 15 éves vagy, a tinikorral majd ezt is kinövöd.

2011. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy dagadt! Csak bemagyarázták neked és te magadnak.

Én úgy gondolom, hogy ez puszta pszichológia.

Az emberek szeretik azt érezni, hogy jobbak, szebbek, okosabbak, vagy jelen esetben vékonyabbak másoknál. Egyszerűen piszkálnak mert, a kérdéseidből kiderül, hogy elhiszed, amit mondanak. Befolyással vannak rád, ez pedig jó érzéssel, elégedettséggel tölti el őket.

Egyébként én inkább azt az elvet vallom, hogy nézzek ki kevésbé jól, de legyek maximálisan boldog. Ez pedig elképesztő kisugárzást tud kölcsönözni.

Az érett férfiak pedig, nem a modell testalkatú nőket várják. (Lehet, hogy pl. az ő képükre maszturbálnak, de szerelmüknek egy belülről szép nőt képzelnek el.)

2011. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

első válaszoló:okos, amit írtál, és teljesen igaz :)

a kérdezőnek: én nagyon vékony testalkatú vagyok, és BÁR NEKEM LENNE ILYEN JÓ ALAKOM. szóval te csak ne panaszkodj :D

2011. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van, sok csaj irigykedhetne rá! Én személy szerint szeretem az olyan nőket, amin van mit fogni.
2011. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!