Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szódabikarbónás fogmosás?...

Szódabikarbónás fogmosás? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Olvastam sokat róla, hogy óvatosan kell vele bánni stb, mert károsítja a fogzománcot. Viszont rendes fogmosás után használtam már párszor ugyanazzal a módszerrel de semmi eredmény. Mit rontottam el?
2011. dec. 14. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Felejtő tönkre teszi a zománcodat!

De mit akarsz elérni?

2011. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,h vigyázni kell vele. De ha kicsit fehérítene az jó lenne. Nem dohányzom, se kv, se tea de még vörösbor sem és mégsem vagyok elégedett a színével. Használtam már pedig nem egy több ezer forintos fogrémet is... :(
2011. dec. 14. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt rontottad el, hogy a szódabikarbóna max azon segít, ami kávé, tea, bor, stb miatt van elszíneződve - bár igazából csak halottnak a csók mindenhogy, és még ártalmas is.

Neked valószínűleg a csontod színe ilyen, ezen max a különféle fogorvosi kezelésekkel tudsz változtatni.

Esetleg ha mostanában nem voltál fogkőleszedésen, csináltasd meg, kicsit javíthat a helyzeten. Alapvetően amúgy elég kevés ember születik hófehér fogakkal, ez is csak egy marhaság, amit hollywood táplált belénk. :D Nekik sem alapvetően olyan ugye. :D

2011. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, az nyilvánvaló, h nem mindenkinek hófehér, de korábban nem volt problémám a színével. Tulajdonképpen fogkő nem is látszik rajta. A fogorvosom a polírozást javasolja maximum, a lámpás fehérítést nem, mert az is károsítja a fogakat.

De köszönöm a segítséget, majd meglátom mit tehetek értük. :)

2011. dec. 14. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg fogpor? Drogériában kapható, tégelyben, néha én is használom.
2011. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!