Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vegeztetett-e mar valaki...

Vegeztetett-e mar valaki vegleges szortelenitest intim testreszen? Egeszsegi szempontbol mik a rizikoi ( ha vannak )? mennyire hatekony?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 17:39
 1/1 anonim válasza:
Igen, IPL-lámpával. Utánanéztem, vannak vélemények pro és kontra, a szalonok tulajai persze kontráznak, hogy hozzájuk menj és vagyonokat hagyj ott. Szóval a harmadik villantáson vagyok túl, és most már csak kb. feleannyi bigyó nott ki, és azok is sokkal vékonyabbak, én csak ajánlom mindenkinek, biztos vagyok benne, hogy még jobb eredmények lesznek, csak ez elég hosszú folyamat. Tehát hatékonynak mondanám és mellesleg nem fáj, mint a gyantázás. Csak egy pici csípést érzel, ha magasabb intenzitáson használod a gépet, de egyáltalán nem fáj.
2013. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!