Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék, csípőből,...

Hogyan fogyhatnék, csípőből, hasból, comból, és mellből?

Figyelt kérdés
Tini vagyok, és idegesít, hogy... Szó szerint kövér vagyok! Valami tornagyakorlatok érdekelnének. Légyszi segítsetek'
2011. dec. 26. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs helyi fogyás.
2011. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zsákos_Frodó ***** válasza:
Akkor... Adj nekem belőle egy kicsit. :D
2011. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Heh :P.. Adnek szivesen :D..De amugy a csipore mar megvan a valasz.. Valami öröklődőcucc.. "olyan az alakom".. Blabla :))
2011. dec. 26. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát a háj nem öröklődik, szóval ha van rajtad felesleg, azt le tudod dolgozni, a többi meg úgyis jó. :D Egyébként ha jól látom kb. mindenhonnan fogyni akarsz, szóval sport és diéta. :D Egy nap 5x kevés egészséges kaja, semmi nassolás, futás, hasprés, lábemelés, guggolás, kitörés, felülés... hjajj sorolhatnám még. :D

www.body.builder.hu Olvasgass. :D

2011. dec. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kosszike <3
2011. dec. 28. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj vézna liba lenni. Maradj nő! Ha magadat kövérnek érzed, de rajtad kívül senki nem mondja, akkor ne fogyózz!

Ha mindenki azt mondja, hogy kövér vagy, de te csinosnak érzed magad, akkor tartsd meg az önbizalmad és maradj olyan, amilyen voltál.


Másrészt kérd ki a háziorvosod véleményét, az megmondja, amit a testépítős-konditermes se**fejek sosem fognak. Ha jobban megnézed, az átlag gyúros arcok oldalán van valami szajha, nagyobb lábbal, mint IQ-val. Ne kerülj ezek közé, kérlek.


21F

2012. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amit a kolléga leírt az 5x kajával, az egyébként elég jól hangzik, szóval az illető ne vegye célzásnak, bocsesz.
2012. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.. Haladok :)
2012. jan. 12. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás nincs.

Normális étrend és aerob mozgás (futás,bicaj stb.) heti 3x45 perc.

Így mindenhonnan eltűnik a felesleg.

Ha tornázol akkor feszesebb,formásabb leszel de nem fogysz.

2013. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!