Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök. El szeretnék...

Műkörmösök. El szeretnék kezdeni egy tanfolyamot. Viszont előre be kell vásárolnom hozzá, milyen UV lámpát ajánlotok? Néztem, hogy van 9W-os, vagy 36W-os. Tanácstalan vagyok. Illetve még így előre mire lesz szükségem?

Figyelt kérdés

2011. dec. 27. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A 4x9W is csak 9w, csak 4 cső van benne. egyébként a négy csöves lámpák jók. Hova fogsz járni?
2011. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lenne segíteni, ha tudnánk hova fogsz járni (márkafüggetlen, vagy vmelyik konkrét cég). De mindenhol adniuk kell listát, hogy miket szerezz be. Lesz néhány dolog, amit megvetetnek, de munkában már nem fogod használni (ja, és kezdőcsomagban ne gondolkodj, mert azok mind hiányosak).
2011. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem jelentkeztem sehova, csak felmérem a terepet, hogy kb mennyit kell még a tanfolyam díjakon kívül belefektetnem. Ti milyen tanfolyamokat ajánlanátok? Bács megyei vagyok.
2011. dec. 28. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

A kezdéshez szükséges összeg (csak anyagok és eszközök) kb. 50-60E Ft. Ehhez jön hozzá a tanfolyam díja. De ha pl. a Crystalhoz mész, ott adnak mindent, neked nem kell venned semmit. Addig meg ne vegyél semmit, amíg nem iratkoztál be valahova, mert teljesen felesleges.

Tanfolyam ügyben nézz szét a crystal honlapján, de sokat hirdet a perfect is. Nézz meg több cég hirdetéseit, és válogass (ha találsz egyet írd meg, hátha tudunk segíteni a további lépésekben).

2011. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Este neki is ülök és nézelődök :)
2011. dec. 28. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!