Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetnék modell pár év múlva?...

Lehetnék modell pár év múlva? Érdekel a szakma.

Figyelt kérdés

11 éves vagyok és érdekel a modellkedés. Arra gondoltam, hogy később, néhány év múlva elmennék modellnek. Még nem jött el az az idő, hogy "egyszerre hú de sokat nőnék", és elég sovány is vagyok. 11 évesen alacsonynak számít a 154 cm?


Ja és képet nem szeretnék feltenni magamról, bocsi :S


2012. jan. 2. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül hogy mondjuk meg, hogy van-e esélyed vagy nincs?
2012. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít annyira magasnak, persze nem is vagy alacsony, és még nőhetsz sokat. De nem csak ez a fontos, hanem az alakod, arcvonásaid stb. is, úgyhogy ennyiből itt nem tudjuk megmondani.
2012. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magas vagy a korodhoz képest,de tényleg jó lenne, ha lenne kép rólad.
2012. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a magasság semmit se jelent

ha csúnya az arcod

amúgy sztem nem leszel ennél sokkal magasabb úgy gondolom max 165cm leszel mondjuk 5 év múlva..


az meg nem elég

2012. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem azért magasabb leszek. Nézegettem a Freefaces modelleit, és láttam néhány olyan nőt, ami 165 (!) cm volt, és mégis befutott.
2012. jan. 2. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen magas voltam 11 évesen. 165 cm lett a végleges magasságom, szóval nem lehet tudni, 4-5 évet várj még, addigra eldől...
2012. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


a magasságod most megfelel egy 12,5 évesnek. Én 12,5 éves vagyok 159 cm, 4 cm-vel nagyobb vagyok az átlagnál.:) De azért szeretnék még sokat nőni!:S Olyan 175cm körül állnék meg, az tökéletes lenne.:)

2012. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Attól függetlenül,hogy nem éred el a 170 centit, nyugodtan lehetsz még modell,csak nem lehetsz manöken.

Számos másfajta modell is létezik, mint például arc modell,fürdőruha modell, fotómodell, stb...

szóval ne aggódj:)

2012. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!