Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most van neki, vagy nincs?

Most van neki, vagy nincs?

Figyelt kérdés
A barátom 18 éves, és nincsen sehol sem szőrzete. OTT LENT borotválja,mert 'érzem', viszont a hónalján is, bár mindig illatos és soha sem büdös...ott is borotválja, vagy mi? a hasán,mellkasán sincs szőr, ez szerintem cuki. :) Viszont az arcán, bajsza helyén van, néha megbök,és nagyon fáj, de nem merek neki szólni...
2012. jan. 2. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem borotválja
2012. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a saját barátodtól nem mersz megkérdezni ilyen alap dolgokat? akkor mi lesz később, amikor komoly témáról lesz szó? ezt nem bántásból írom, csak nekem egy kapcsolat nem itt kezdődik.
2012. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert a kérdező egy 14-16 éves kis csitri, akinek még tanulni kéne, nem pasizni.
2012. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szőrtelenítő krémet vagy gyantát használ. :)
2012. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a 3. válaszolonak üzenem , hogy igen, 16 elmúltam, 1 éve vagyunk eggyüt. :) a többi válaszadónak köszönöm. :)
2012. jan. 2. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy éve együtt vagytok és nem mersz tőle megkérdezni ilyeneket?:) nah látod, ebből is látszik, hogy még nem a pasikkal kéne foglalkoznod.:)
2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem pasikkal kéne foglalkoznom? :) mert miért ne? nem vagyok 1 12 éves csitri, aki már nem szűz. attól mert nem kérdezem meg, h borotválja e egy-két helyen magát, vagy sem? :)
2012. jan. 2. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezt mondtam, látom nem esett le:D
2012. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg kéne.. :) vagyis kell..és ezt is teszem. :)
2012. jan. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!