Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hátúl, a nyakamon lefele apro...

Hátúl, a nyakamon lefele apro szőrszállak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha kisebb úgynevezett hajmaradványok lennének, igaziból, olyan pihes szőrzet, úgyértem elég vékony, de kicsit hoszabbak és félig sötétek. Enyhén folytatódik lefele a hatamnál, sőt a hatam is , de az már tényleg pihe. Valamint a hasam, az is pihe. Ez normális dolog? Lehet valamit tenni ellene? Nagyon feltűnő tud lenni?
2012. jan. 3. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is van, mivel világos a bőröm és sötét a szőröm. én a hasamon ki szoktam szőkíteni a szőrt. (és a karomon is)

a hátamat hagyom, nem érdekel, nem olyan feltűnő az

2012. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ilyen, én szőkíttetni szoktam. De a nyakadnál azt a pár szálat le is gyantáztathatod.
2012. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A szőkítés kozmetikusnál kb. mennyibe kerűl?
2012. jan. 3. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem drága egyáltalán, de ha szeretnéd, magadnak is megcsinálhatod. Mármint hátul egy kis segítséggel :)
2012. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pár 100 ft, de olcsóbb ha magadnak csinálod
2012. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülye kérdés, de nem vagyok otthon a témában: rendes szőke hajfestékkel, vagy van spec.ilyenekre?
2012. jan. 3. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
szőkítőpor kell hozzá, meg oxi. ez kb 400 ft össz, és elég több alkalomra. nekem 12%os az oxim, de vki egyszer írta, h elég kevesebb is. bajom még nem volt tőle.
2012. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és fele-fele arányban kell összekeverni, felkenni a területre, és 10-12 perc múlva lemosni.
2012. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. jan. 3. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!