Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép felmenők ellenére lehet...

Szép felmenők ellenére lehet valaki ronda?

Figyelt kérdés
Ha valakinek minden nagyszülője NAGYON SZÉP és a szülei is nagyon szépek, lehet- e ronda?
2012. jan. 7. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.
2012. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cze ***** válasza:
nem
2012. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem..de nincs olyan h mindenki nagyon szép egy családban..
2012. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze

nekem van egy féltestvérem, lány, anyám is és az ő apja is hát nem éppen szépek, de a nővérem szőke, kékszemű, jó az alakja, az arcberendezése, szóval nagyon szép

2012. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mus musculus ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, de nincsenek lehetetlenek. A gyerekek többnyire szebbre sikerülnek a szüleiknél, úgy vettem észre.
2012. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy családot látásból, a szülők egész jól néznek ki, anyuka jó alakú, szép arcú, apuka is jó alakú, helyes, nem túl sportos, de nincs rajta felesleg. Két lányuk van, az egyik 18 éves, valami álomszép lány, homokóra alak, szép mellek, gyönyörű arc, szép és egészséges hosszú haj. A másik 17 éves és szegény nagyon csúnya. Bár alkatilag ő is csinos, vékony, csak melle nincs egyáltalán. Az arca viszont egyáltalán nem hasonlít se a szüleiére, se a testvéréére. Hatalmas orra van, nagyon vékony szája, meg úgy egyáltalán az a típus, akire ránézel és azt mondod, hogy de csúnya szegény. A haja is kis kusza, töredezett, az a seszínű barna, fénytelen. Szóval teljes ellentétek a tesójával. Én úgy gondolom, hiába szépek a szülők, nincs rá garancia, hogy a gyermek is az lesz. Ugyanúgy, mint csúnya szükőknek lehet gyönyörű gyermeke. Nem tudni, mit hoznak a gének... :)
2012. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mivel nincs "szépség-gén", ezért a hajszínedet a csontozatod tömörségét a csípőméretedet, az orrod hosszát stb. tudod örökölni. Hogy ebből mi áll össze az meg egy más kérdés.
2012. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!