Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az dicsekvés és nagyképűség...

Az dicsekvés és nagyképűség ha valaki arról mesél folyton, hogy hány udvarlója van, hogy milyen szépen lebarnult a napon, hogy milyen sokat fog keresni majd havonta, meg hogy milyen sok ismerőse van neki iwiw en?

Figyelt kérdés
Aki nézegeti magát a tükörben társaságban, meg a saját melleit bámulja elég feltünően és hosszasan több ember előtt az öntelt lehet, vagy legalábbis azt akarja sugallani, hogy ő elégedett magával, hogy esetleg irigyeljék őt? Vagy pont azok akik nagyzolnak azok nincsenek magukkal megelégedve és így akarnak versengeni? Néha bonyolult a női lélek.
2009. máj. 24. 02:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom, de azt viszont tudom, hogy:

Ha valaki állandóan arról mesél, hogy "hány udvarlója" van/volt azt a továbbiakban hanyagolom, mert abszolút nem érdekel, nem értem minek mondja, mikor nem kérdeztem.

Arról, hogy valaki milyen szépen lebarnult a napon hogy lehet 1 mondatnál többet beszélni? (Nézd, milyen szépen lebarnultam a napon.)

Ha valaki arról beszél mennyit fog keresni havonta egyből kérek kölcsön, hogy többet ne hozza fel a témát. Csóró vagyok, idegesít ha azt kell hallgatnom más mennyire nem az.

Mennyi ismerőse van az iwiwen? Erről nem csak a 15 évesek beszélnek? Különben ez is kit érdekel?!


Úristen, ez az egész ultragáz.

Most értettem meg mit kérdezel :) Szerintem az ilyen ember rendkívül felszínes, egoista, és nem túl okos. Csak magával van elfoglalva és azt hiszi ő a világ közepe, elég kényes lehet...

Szerintem nem azért csinálja, mert titokban nincs önbizalma pl., hanem mert ő tényleg ilyen.

Szerintem az ilyen egy rémálom, én nem bírom elviselni...

De azért tegyük hozzá, hogy vannak normális nők is. Persze a nők valóban bonyolultak lehetnek :) de nem mindig rossz értelemben.

De amit írtál... hát... a fejemet fogom tőle.

2009. máj. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is mondok semmit az első gyönyörűen megfogalmazta :D
2009. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori ilyen esetekben, hogy az illetőnek kissebbségi komplexusa van. Véleményem szerint az önbizalomhiány nagyon is valószínű..
2009. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát igen,. ilyen válaszokra számítottam és örülök hogy ti is így látjátok. Ez a csaj igazaból szereti elhúzni am ézes madzagot a pasik előtt, bíztatja őket, akkoris ha éppen van pasija, és persze úgy állítja be előttem meg mások előtt a dolgot, mintha őutána futnának a pasik, és ha ribinek nevezik, akkor eljátsza az ártatlant, mint kai nem ért semmit és mossa kezeit.

Eddig mnidenkiben a jót láttam, és azt gondoltam csak rémeket látok, vagy azzal fognak vádolni, hogy én irigykedem rá. De úgy tűnik mégiscsak igaz, hogy beképzelt, ha ennyien mnodják. Valóban mélyen belül lehet elégedetlen magával, de egyáltalán nem úgy csinál, mint aki szerény :) mindigis optimista volt :D

nem ronda lány, meg nőies alakja van, fősulira jár, van mire büszkének lennie gondolom, de direkt élvezi, ha más lányok pasijait szédítheti, és önmagának is hazudik azzal, ha bemeséli magának hogy mniden pasi szerelmes belé, aki beszélget vele, vagy poénkodik, szerintem a legtöbb csak meghúzni akarná nem?

2009. máj. 24. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, nem nagyon kedveled keresztapád lányát...
2009. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem lenne vele semmi gondom, ha nem tűnne egy kicsit hazugnak, meg beképzeltnek, szerintem szeret vetíteni meg fényezni magát. Nem tudok benne bízni, úgymond nem szeretnék kígyót melengetni a keblemen.

És szerintem ha egy jó véleményt mnod egy két lányról akkor az nem egészen szívből jön, csak éppen az a szöveg dukál és nem akarja nagyon harsányan láttatni, hogy böki a csőrét valami. Sokkal értékesebb ember lenne, ha szerény lenne, és annak mutatná magát, aki valójában és nem szinészkedne, a külső tulajdonságait meg az eszét nem vesztené el akkor sem szerintem, attól még ugyanaz az emebr maradna, max kevesebben csalódnának benne és többen kedvelnék, de nem csak látszatkapcsijai lennének hanem őszinte barátai.

2009. máj. 24. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok újra.


Igazából nem értem a problémád. Ha nem kedveled őt és úgy érzed csak teher az egész ismeretség akkor ne barátkozz vele. Amikor keres ne érj rá meg hasonlók. Össze azért ne vesszetek, de szép lassan hanyagold... nem kell neked vele haverkodni. Ha meg ilyenekről beszél nyugodtan tegyél rá megjegyzést. Nem kell durván csak, hogy észrevegye magát. Vagy ha beszél közben te csináld a dolgod és néha max annyit mondj, aha... az nagyon idegesítő lesz neki és abbahagyja az élménybeszámolóját.


Tartom magam ahhoz, amit leírtam szerintem ne foglalkozz vele, én az ilyeneket mindig lerázom, mert egyszerűen nincs ehhez idegrendszerem.

Nem tartom magam rosszabbnak az ilyen embereknél, csak minek dicsekedjek... ráadásul ott vannak a magam gondja, hogy mi lesz, hogy lesz... ki akarja azt hallgatni, hogy egy akármilyen csaj beképzelt módon dicsekszik... a semmivel.


Abszolút igazad van, egy dicsekvés és nagyképűség. Nyugodtan közöld a lánnyal, hogy téged ez nem nagyon érdekel. Vagy : igen, ezt már mondtad. És nagy csend...

Szerintem nem fogja őt földhöz vágni, gondolom mindenkinek dicsekszik ész nélkül.

2009. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves író, köszönöm a válaszodat, és a többiekét is!

Hát a vége fele már kezdtem szedni a bátorságom és kimutatni, hogy nem érdekel.

2009. máj. 25. 00:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy osztálytársam, mindig azt hajtogatta mennyi sört bír meginni, egyszer elmentünk sörözni kocsmába, erre rendelt magának egy Cappy-t (fosintót [én így hívom])

Na meg azt mondogatta hogy ezt csinálta barátnőjével, meg azt, közbe meg még p*nát se látott életébe. Szóval szőr feláll a hátamon az ilyenektől akik ezt csinálják.



Iwiwről meg nem is mondok véleményt, az ilyen oldalakat utálom. 3 esetben lehet sok "ismerősöd".

1: Benyalod magad

2: Ha csaj vagy mutatsz neki magadról 1-2 képet ami "szemetgyönyörködtető"

3: Te vagy a népszerű.



Ez a véleményem.


16/F

2009. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!