Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hova csináltassam ezt a...

Hova csináltassam ezt a tetkót? (kép) SOS facebook link

Figyelt kérdés

[link]


soha nem tetszettek a tetoválások,de ez annyira megfogott,számomra ez gyönyörű. nem tudom,hova csináltassam.gondoltam hogy csuklóra,vagy jobb oldalra a hasam aljára.(ugye értitek?:D nem tudom másképp megfogalmazni.)

szerintetek?


2012. jan. 14. 08:07
 1/6 A kérdező kommentje:

'hasam alja':D

hirtelen nemtudtam megfogalmazni,bocsi

erre gondolok: [link]

2012. jan. 14. 08:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézus ez nagyon szép:) Igazából mindkét helyen jól mutatna, de azért szavazok a hasra, mert ha később munkát vállalsz például akkor a csuklón kapásból észre veszik és ha olyan a főnök akkor nem biztos, hogy tetszik neki:D 19/L
2012. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hasra ne mert ha gyereket fogsz vállalni eléggé megcsúnyulhat, csuklóra pedig azért ne, mert munkavállalásnál hátrány.

Tényleg szép, nőies is de én nem tetováltatnék magamra egy angol szót akármekkora divat is.

2012. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt már én is láttam, és nekem is nagyon tetszik. Én csuklóra tetováltatnám.
2012. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is kinéztem egy tetkót de túl fiatal vagyok (MÉG)hozzá és én a csípőmre szeretnék majd

am ez nekem is nagyon tetszik :)

2012. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem csukló oldalára:)nagyon tetszik
2012. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!