Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a habállagú...

Mi a véleményetek a habállagú hajfestékekről? Aki csinálta vele magának? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Vélemányem nem túl jó, nem vagyok velük megelégedve. Próbáltam már a palettét a perfectmousset és a sublinne mousset
2012. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet használok általában. Szerintem nagyon jó, több dolog miatt it.

Egyrészt, hogy nagyon sok van benne. Az én hajam mell alá ér egy kicsivel, és bőven elég rá. Sok más festék alig volt rá elég.

Aztán, szerintem egyszerűbb használni, mint a normál festékeket, olyan, mintha egy sima sampont raknál a hajadra, és a kiszerelése is jó, mert a kezedbe tudod pumpálni, nem kell egy tálkába kevergetni.

Ha véletlenül a bőrödre kerül, könnyű lemosni. És, szép a színe, nem is nagyon kopik. Szóval szerintem jó:D

Amit írtam, az a feketére vonatkozik, a többiről nem tudok, de szerintem azok is ilyesmik.

2012. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!