Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ferfiak! Miert hiszitek...

Ferfiak! Miert hiszitek hisztis pics@anak, valamint kurv@nak az olyan csajokat, akiknek mukormuk van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
nem nézem öket annak. Ha ízléses a mükörömakkor még tök szexi is lehet :)
2012. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 pqpqpq ***** válasza:
43%
talan mert azok?
2012. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
42%
mert azok csináltatnak maguknak ilyet. a buta hisztis plázapi.csák
2012. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
49%

fúúú nem szeressem a műkörmöt!


egy picike talán még elmegy DE ha lehet az se!

ÉS ne legyen se rózsaszín se színes. Elég ha fényesre lakkozza.

2012. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
amúgy meg, már DIVATJÁT MÚLTA!
2012. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
22%
Mert igénytelenségről és lustaságról árulkodik, hogy arra sem veszed a fáradságot, hogy magadnak kezeld a körmöd. Ja és arról is, hogy hülyeségekre pazarlod a pénzed. Gyakori érv, hogy jaj de hát vékony és rágom: ha rágod, idegbajos vagy, kezeltesd magad. Ha meg vékony és törik, belsőleg tegyél ellene valamit.
2012. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
44%
Ezt csak a gyerekek gondoljak igy.
2012. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
96%
Csak egy műkörömből nem hiszem, hogy bárki bárkit "hisztis pics@anak, valamint kurv@nak" nézne. Ha úgy is öltözik, és úgy is viselkedik, akkor már inkább..
2012. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
0%
legroszabb ha mentegetozik h o ám általában nem ilyen (pedig tuti h igen) és látszik rajta h csak próbál a társasághoz igazodni
2012. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
94%
Kedves fiatalemberek. Én egy nem ri*banc, nem hisztis pi*csa intelligens kedves lánynak tartom magam. Vessetek meg műkörmöm van. Nem ilyen hosszú szar, sima egyszerű zselézett fehér végű műköröm. Épp hogy látszik de mégis igényes hatást kelt. Én döntöm el mire költöm a saját pénzem, ha nekem fontos hogy a kezem szépen nézzen ki akkor ez van. Nem érzem ettől magam hisztis pi*csának sem kurv*ának... Egyszerűen borzasztó vakarózós vagyok (nem, nem vagyok tetves) és míg nem volt körmöm állandóan koszos volt hiába tisztítottam reggel és este. Egy időbe manikűrkészlettel jártam iskolába ami sokkal gázabb szerintem... Nos megoldottam a problémát megcsináltattam a körmöm így nem látszik ha koszos és bőven ráér otthon kitisztítani. Nem találtam jobb megoldást. Én kérek elnézést ha emiatt kevesebb ember lettem. Ja és közlöm veletek hogy a fiúk 80 %-a nem tudja megállapítani egy egyszerű műkörömről hogy igazi vagy sem. Az enyémre is mindig rákérdeznek, hogy de szép a körmöd sajátod?? Erről ennyit.
2012. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!