Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek nem vagyok...

Fiúk! Szerintetek nem vagyok túl vékony?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 175 cm és 51 kg.Sokan mondják, hogy híznom kéne de egyszerűen nem megy.A pasik megnéznek az utcán, de semmi több, komoly kapcsolatom nem volt, csak ilyen flörtölgetések.Szerintetek lehet az oka, hogy túl vékonynak találnak? kb. ilyesmi alakom van:

[link]

[link]


2012. jan. 15. 21:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%

Még szerencse, hogy pont bő ruhák vannak a képen lévő lányon, így pont nem látszik az alakja. Grat.


Viszont amennyi látszik: igen, ez szerintem túl vékony. Nem muszáj csak zsírban hízni, én a sportot javaslom, meghozza az étvágyad, többet eszel, és ha netalántán némi izmot is magadra szedsz, egész formás lehetsz. Ugyanis a test formáját, az idomokat az izmok adják.

2012. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Áh, így már érthető. :)

A kérdésre válaszolva: idővel hízni fogsz te is pár kg-t. Én is ilyen voltam mindaddig, amíg el nem kezdtem szedni az antibébi tablettát.

2012. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:

Én meg épp a vékony lányokat szeretem, szóval vannak ilyen fiúk, akiknek bejönnél. ^^


Inkább vékony legyél, mint túlsúlyos!


Mondjuk hozzám magas lennél, 10 centivel vagyok alacsonyabb és 55kg vagyok.


22/F

2012. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A másik meg pont ez, hogy magas vagyok. :/ ezen még annyira sem tudok változtatni mint a kilókon
2012. jan. 15. 21:54
 15/29 anonim ***** válasza:
Mi a baj a magasságoddal? Pont jó az! Én 170 cm vagyok, régen mindig utáltam, mert magasabb voltam a többi barátnőmnél. Aztán elkerültem Pestre fősuliba...hogy ott micsoda óriások mászkálnak az utcákon! Azóta bátran fölveszem a 9cm-es magassarkút is.
2012. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
74%

Egyesek komolyan nem tudnak olvasni? "ilyesmi alakom van" ebből hogy következik nektek, hogy ő van a képen? =D

Mellesleg igen, nagyon vékony vagy. Csak evéssel nem fogsz hízni, mivel ilyen az alkatod. Korábban valaki emlegette a sportot, az egy jó megoldás lenne, fehérjedús étrenddel ötvözve.

De ma úgyis a vékony alkat a divat, szóval így is találhatsz magadnak párt, viszont ha rossz a közérzeted tőle, akkor magad miatt változtass, hogy jobban érezhesd magad.

21/l

2012. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

szerintem elkezdek sportolni( nem vagyok nagy sportember :S, időm kevés ) de ha nincs más választás.

2012. jan. 15. 22:09
 18/29 anonim ***** válasza:
Az első képen a lány gyönyörű, alaktól függetlenül.
2012. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Hát vékonynak meglehetősen vékony, de ez még nem az anorexiás szerencsére... Ilyen az alkatod gondolom nem tudsz vele mit csinálni.
2012. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
47%
hol laksz? :) mellesleg baromi jól nézhetsz ki :D
2012. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!