Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya fogak! Titeket zavar?

Csúnya fogak! Titeket zavar?

Figyelt kérdés

Van egy haverom és nagyon csúnyák a fogai össze-vissza vannak nőve.Bírom a srácot meg minden, de amióta fogszabim van, (mert nekem is kuszák voltak a fogaim és alig mertem mosolyogni) azóta sokkal jobban idegesít h a környezetemben valakinek csúnya a foga.

És ha beszélek ezzel a sráccal mindig azon veszem észre magam, hogy a fogait nézem..:S


2009. máj. 26. 18:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a csúnya fogak alatt nem csak az értem, hogy össze vissza nőttek hanem azt is, hogy valaki nem mosott fogat már vagy egy éve -.-"
2009. máj. 26. 19:08
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem zavar. Amíg meg nem szólal az illető. Ha nagymértékben csámpásak/lepedékesek/sárgák a fogai, az nagyon kiábrándító tud lenni számomra.
2009. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Hát igen, engem zavar. HA kisebb csáléságok vannak az talán annyira nem, de ha teljesen kusza és ráadásul ápolatlan... Brrrr....
2009. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát engem rohadtul zavar,főleg magamon,ugyanis olyan sárgák mint mint,szóval sárgák,de nem kv-zom nem cigizem,max kóla,de naponta 2x fehérítővel mosok fogat plusz szódabikarbóna ami már szétb@szta az ínyem és így is olyan sárgák h ki kellett fejlesztenem egy új mosolygás technikát:(
2009. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Igen? az rossz lehet! Am asszem fogorvos is fehérít xD Am, engem is zavar! Sőt, ha látom valakin, akkor inkább odébb állok, mással beszélgetni... xD
2009. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Akartam fehérrítettni,a doki azt mondta,hogy nem lehet rajta segíteni mert genetikailag ilyen,ami igaz mert anyumnak apámnap is ilyen és nekik sem azért mert nem mosták
2009. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jó az ha genetikailag ilyen az nem olyan zavaró.

engem az zavar ha megtudom mondani, hogy az illető mit evett 2 nappal ezelőtt..:S


Amúgy nem értem az embereket, a fogszabi ma már divat és sokan még is azt mondják, hogy ciki és azért nem csináltatnak.. eleinte én se akartam, de nagyon zavart h kuszák a fogaim, ma már nagyon szépek és mindenkinek tetszik, hogy mindig más színű gumik vannak rajta.

2009. máj. 26. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Engem is zavar. Elöl a fogaim nagyon kuszák :( Vagyis csak az egyik... kiharapom vele a pókot a sarokból. Ronda vagyok, tudom, mosolyogni egyáltalán nem merek. Egyszer elmentem fogszabályzásra, de ott annyira "kedves" volt a fogorvos, hogy már semmi kedvem visszamenni. Egyenesen félek. Annyi vígasztal, hogy hófehérek.

Engem inkább a lepedékes fogak zavarnak. :S

2009. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Engem is zavar. :D

De nekem már levették a fogszabim láza istenek. (Nekem 1 fogam állt ki xD és az miatt megcsináltattam. Kihúzattam 2 fogam. Sokan őrültnek gondoltak.)

DE amikor levették rólam 1 év után és a képébe vigyorogtam akkor már nem tartott hülyének :D:D és igazi hollywood-i mosolyom van :)

2009. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a genetika keseríti meg az életemet a fogak terén. Az alakjuk is elég érdekes, és iszonyat gyorsan romlanak, de persze nem mászkálok bűzlő lyukakkal a számban... De a formájukkal nem tudok sajnos mit kezdeni. Pedig én is rendszeresen mosok fogat, ápolom magam.


Amúgy ha valaki szimplán igénytelen, akkor nagyon taszító...

2009. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!