Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mikor kezdtétek a harcot...

Ti mikor kezdtétek a harcot az öregedés ellen?

Figyelt kérdés
Egyszer el kell kezdeni.Mindenki tagadja ,de az emberek valamilyen módon akkor is küzdenek ellene aki megteheti az plasztikával aki meg nem az kozmetikai kezelésekkel , krémekkel , pakolásokkal , fiatalos frizurával , öltözködéssel.

2012. jan. 16. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
41 vagyok, még nem kezdtem. Majd, ha tényleg annyinak néz mindenki, amennyi vagyok, nem 10-15 évvel fiatalabbnak.
2012. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen , az irigylésre méltó örök ifjú gének.Szerencsések akik rendelkeznek ilyenekkel.
2012. jan. 16. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
25 vagyok, eddig csak hidratálókrémet használtam amikor épp eszembe jutott. Pár hete találkoztam egy volt osztálytárssal, akinek a szeme körül borzalmas ráncok voltak. Azóta vettem egy szemránckrémet. Hetente egyszer használom, megelőző célzattal.
2012. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Milyen jó lenne, ha egyszer valaki bele MERNE törődni (ez nem a magunk elhanyagolását jelenti!) és el merné fogadni, hogy igenis öregszik. Az öregedés, ráncosodás az élet része, velejárója. Borzasztó nevetséges 35-50 éveseket tiniként vagy fiatal huszonévesként öltözni látni. Inkább azon igyekezzünk, hogy minél jobban ellent tudjunk tartani a fizikai változásoknak, egészséges táplálkozással, sok mozgással, harmonikus életmóddal stb.

"harc az öregedés ellen" ettől a kifejezéstől kiráz a hideg !

2012. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy valaki nem akar trottyosnak kinézni, nem azt jelenti, hogy kiröhögteti magát azzal, hogy 50 évesen csitrinek öltözik.
2012. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint, egyszer élünk , a testünkből ki kell hoznunk a maximumot.Miért lenne baj ha valakinek 40 évesen is feszes , ránctalan szép bőre van és az alakja is rendben van na meg a mellei sem lógnak?Hm?Nekem édesanyám mindig azt mondta hogy addig legyek fiatal ameddig tudok mind külsőleg mind belsőleg.Engem úgy neveltek hogy soha ne fásuljak be , és ne "öregedjek" meg.Ne öregedjen meg az elmém , a felfogásom.Ehhez a külső fiatalsága is hozzá kell hogy tartozzon."Ép testben ép lélek".
2012. jan. 16. 20:32
 7/12 A kérdező kommentje:

Az egyik legerősebb "harcos" ilyen téren a mindenki által ismert sláger énekese: http://www.youtube.com/watch?v=DDeke8gGLp4&feature=related


A hölgy ma már 65 éves és egészen máshogy öltözködik.De a videóban ötven felett is jól néz ki , fiatalos a mozgása meg az egész összkép , nem néz ki többnek 27-nél.

2012. jan. 16. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:

29 vagyok, de szerencsére tinilánynak néznek sokan! Az utóbbi időben sajnos elhanyagoltam az intenzív mozgást,de a vizsgaidőszak végével változtatni fogok ezen.Még jók rám az xs-es ruháim...! Kb. fél éve használok heti 3-4 alkalommal éjszakai és nappali krémet is! Azért jó előre gondolkodni...

Szerintem igaz a mondás, hogy az ember annyi idős, amennyinek érzi magát! Most per pillanat száznak, de ez persze átmeneti állapotot jelent!

De egyébként élvezem a tinikoromat így lassan 30 felé közelítve is! :)

2012. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
18 vagyok, de a bőröm egészségét a rendszeres ápolással, rengeteg vízzel és sok alvással őrzöm. Bízom benne, hogy ha ezeket a későbbiekben is betartom, akkor az sokáig segíteni fog az öregedés ellen, még mielőtt ránctalanító krémekhez kéne nyúlnom (amikben valójában nem hiszek, de tudom, hogy a hiúságom miatt úgyis meg fogom venni őket, ahogy az első ráncomat meglátom). Szóval mondhatni, hogy én már 18 évesen is tudatosan próbálok beinteni az öregedésnek, hiába még messze van... :)
2012. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33 vagyok. 30 eves korom elmultaval kezdtem eszrevenni kisebb vonalak megjeleneset a mosoly vonalban es szemem korul. akkor kezdtem. nem napozok, egeszsegesem etkezem, edzek. nem iszom nem dohanyzom. adottsagtol is fugg hogyan oregszik az ember... nem mondok nemet a plasztikanak sem ha eljon az ido...
2012. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!