Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kék és zöld...

Mit gondoltok a kék és zöld szemszínről? Fiúk, lányok egyaránt.

Figyelt kérdés

Az én szemem színe napsütésben, fényben szürkéskék vagy nem is tudom meghatározni milyen színe van és belül zöld.

Viszont ha nem süt a nap akkor kicsit sötétebb zöld.

Sokan mondják, hogy nagyon szép de nekem egyáltalán nem tetszik. Mindig is barna szemeket szerettem volna és szerintem sokkal szebb egy lány barna szemmel.

Szerintetek? Mik a vélemények erről?


Itt egy kép mindkét esetről:

(és ezek a saját, tulajdon szemeim:D )


[link]


2012. jan. 18. 15:35
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

itt van még egy szemből:


[link]

2012. jan. 18. 15:51
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerinteem nagyon szép :) én is ilyet akarok a csokibarrna szemem helyett :)
2012. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarna van. De akármilyen színű lenne, nem érdekelne:D Ezen nem múlik semmi:) 22F
2012. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
első vagyok azt kihagytam hogy 15/L :)
2012. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm de én annyira szeretnék barna szemet :/ az a nagyon világosbarna és a feketébe nyúló nagyon szép. szerencsések vagytok. (az én nézőpontomból)
2012. jan. 18. 16:17
 6/21 anonim ***** válasza:
16:12-es vagyok. Akarsz cserélni?:D
2012. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok :D Nekem inkább a te szemed tetszik nem az én csokibarnám :D
2012. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem is zöld a szemem, és szokták mondani, h mennyire szép, és én szeretem :) szerintem se a szem színe a lényeg, de szerintem a zöld a legkülönlegesebb, az van a legkevesebb embernek, és fogadd el, mert szerintem gyönyörű szemeid vannak! és lehet, h magadon nem is tetszene annyira, mint ahogy másokon látod.
2012. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

persze cserélhetünk :DD

tudom, hogy nem olyan lényeges, de néha elgondolkozom rajta és akkor mindjárt más a helyzet :)

2012. jan. 18. 16:31
 10/21 anonim ***** válasza:
én szemem is kb úgy van mint a tiéd egyszer sárgás barna, van amikor zöldes barna, de pl úgy mint neked napfénynél meg nagyon szép fényes zöld
2012. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!