Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellnövelő masszázsok, (agykon...

Mellnövelő masszázsok, (agykontroll) gyakorlatok valóban hatásosak? Komolyan segíteni vágyók válaszait várom, gúnyolódásokra, "hülye vagy" beszólásokra nem vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,nagyon kicsi mellekkel...kezdtem beletörődni,hogy nekem ilyen jutott, sose csináltatnék szilikon melleket, de aztán egyre több ilyen cuccot látok,hogy masszázsokkal, meg tornagyakorlatokkal,sőt agykontrollal is növelhető a mell mérete...Ez igaz lehet? Ha,igen, milyen masszázstechnikák vannak?

2012. jan. 19. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Agykontroll nekem megnövelt4e!Dúsabb lett!És a masszázs is bevált!Így meg kell szorítani a melleidet mintha egy szivacsot akarnál összepréselni(de arra figyelj hogy ne a mellkasodnak nyomd neki hanem próbáld meg csak úgy a melleidet megfogni anélkül hogy a mellkasodhoz érnél)6 mp benntartott,mély levegővel szorítani kell,majd elengedni közbe kifújni a levegőt.Utána "labdázz velük".Ezt 6X kell megcsinálni és elvileg megduzzadnak pár nap után!Tényleg hasznos egy próbát megér neked is nem?
2012. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kösziii :) Kipróbálom!:D
2012. jan. 19. 19:17
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ezek úgysem működnek :/ Ha müködnének akkor nem lennének kis mellű nők..Dehát..a remény hal meg utoljára.
2012. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de minek kell ilyen negatívnak lenni? Vagy legalább ne add tovább...értelme nincsen,mert úgyis kipróbálom. Ha nem jön be azt majd én észreveszem szerintem... Azzal nem segítesz az embereken ha arra sarkallod őket,h.ne is próbálkozzanak.
2012. jan. 20. 00:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy mit csinálsz én már minden létező praktikát kipróbáltam...és szerintem ezekkel te is tisztában vagy, csak ahogy mondtam az ember remél. Mostis használok egy mellfeszesítő krémet tehát én is reménykedek,nem megbántani akartalak vagy elvenni a kedvedet.bocsi
2012. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Oké,semmi gond,csak annyian csesztetnek nap mint nap a hülyeségeikkel,meg az "úgysem fog sikerülni" szövegeikkel...Neked is több sikered lesz,ha végre elkezded hinni,hogy jobb lehet...tudom,ez hülyeségnek hat,de minden agyban dől el. Én ezért próbálkozom krémek nélkül,mert az is igazából azért működik,mert 1: belemasszírozod a bőrödbe,és 2. erősen hiszed és várod az eredményt...ha belegondolsz,ezeket krém nélkül is lehet :)
2012. jan. 20. 13:34
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

Én kézrátétellel megnagyobbítom a melleidet! 5-10 alkalom elég és pénz visszafizetési garanciát vállalok!


Egy próbát megér!

2012. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

"Ha müködnének akkor nem lennének kis mellű nők"

Tehát akkor olyan nő nincs is, aki szereti a kis melleket:)

Szerintem ez az egész mellmizéria egy hülyeség. Éveket pazaroltam én is önsajnálatra, de aztán rájöttem, h ennek semmi értelme. Egyszerűen a mellméret nem egy olyan faktor az életben, amivel komolyan foglalkozni kellene.

21/L

2012. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 01-22 17:53-as hozzászóló!


Az előtted és utánad lévő válaszoló vagyok.


Számomra nagyon fontos a mellméret. Eddig kizárólag csak olyan csajokkal voltam együtt, akiknek nagy, közepes, vagy kicsi mellük volt. Nálam csak ez a három kategória nyerő.


ui.: ja, az előző hozzászólásomhoz fűzném, hogy akár hétvégén is tudok ügyfeleket fogadni. Esetleg házhoz is megyek.

2012. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez a "ha működne, akkor nem lennének kismellű nők" szöveg marhaság. Kb. olyan hogy ha lenne olyan lehetőség, amivel a nők le tudnak fogyni, akkor nem lennének kövér nők. Van ilyen lehetőség, egészséges táplálkozásnak és rendszeres testmozgásnak hívják, de mégse képes rá mindenki, mert lusták és igénytelenek. Ha megvan benned a kellő kitartás és hit, akkor működik. Van aki rákból gyógyult fel, van aki az ujját növesztette vissza, van aki lebénult egy balesetben és utána mégis újra megtanult járni. Ezeket a csodákat mind az elme erejével érték el. A mell az meg természetes, ha megnő egy nőn, még csoda se kell hozzá. Akkor miért ne sikerülne?
2012. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!