Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Holnap megyek venni piercinget...

Holnap megyek venni piercinget, de nem tudom, hogy hova tegyek szerintetek hova érdemes tetetni?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem ,hogy hol fáj a legkevésbé és hol nem a legártalmassabb pl:ha a nyelvbe tesszük akkor elfertőzőthet pl: fúúj [link]


én valami ilyesmit akarnák betteni: [link]

de még nem tudom hova tegyek vagy az orroba akarok tenni vagy a szájhoz vagy a szemödökömhöz nektek szerintetek hova tegyek és milyent képpel kérlek :) ?


2012. jan. 19. 19:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
az orrpiercing totál sirály. szerintem az szuper
2012. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
nah meg persze a szajnal is nagyon jo meg a szemoldoknel is en nem tudnek donteni mindegyiket tetetnek idovelxD
2012. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez a monroe pircing még oké, de nekem orrban és a szemöldöknél nem tetszik. azt viszont nem tudom mennyire fájdalmas bocsi.
2012. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jaah koszonom a válaszokat én nem tudok dontenni legszívesebben minden hova tetetnék xD de akkor kinéznék egy picit mint ez a pasi [link] XDD de ez is baromi jol néz ki [link]
2012. jan. 19. 19:16
 5/15 anonim ***** válasza:
hát ha már így belinkelted a köldök piercinget akkor szerintem azt. nagyon szexi lehet. ha fiúdnak is tetszik akkor főőleg! :))
2012. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mindegyik elfertőzödhet, ha nincs megfelelően kezelve.

A száj környéki piercingek - ezáltal a mostanság divatos monroe piercing is - gyógyulnak a legkönnyebben. Nekem 4 is volt a számban, szóval tudom :)

Orrpiercing - arcon a legfájdalmasabb (azért túl lehet élni) és legnehezebben gyógyuló fajta, elég sokáig érzékeny.

Szemöldökpiercing - hááát... azzal se volt különösebb gond, viszont annak nagyon megmaradt a helye, miután kivettem.

Köldökpiercing - én 10éve (14évesen) csináltattam, első piercingem volt. Sokáig (több mint fél év) gyógyul be. De nem bántam meg, a mai napig megvan :)

2012. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az super most orr piercingem lesz nyáron meg tetoválásom lesz és osszel akarok majd megint egy piercinget :) és most vagyok 14 :)
2012. jan. 20. 10:23
 8/15 A kérdező kommentje:

fogd be azta a sza*ros pics*ádot! nem lettél kérdezve ;) nem téged kérdeztelek és ha 14 vagyok akkor mivan?! másoknak is van piercingjük és tetkojuk pl: akik sokkal fiatalabbak tőlem az eggyik barátnőmnek tetoválása van és 13éves és nincs abba semmi rossz...én gratulálok a te szÖlődnek ;) és az előttem lévőnek is 14évesen lett piercingje és kész...johogy nem azt mondod ,hogy 30évesen kell átlövetni a fÖlet agya*lágyúlt -_-


utolso válaszolo te is be foghatod nem lettél kérdezve és ha így írok akkor mivan? nem a te dolgod torrdj a magad dolgávo

2012. jan. 20. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
te putris vagy? :D
2012. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem tetszik a száj fölött. én tuti orrba tetetném (gondolkozok is rajta)
2012. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!