Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket nagyon megijesztene?

Titeket nagyon megijesztene?

Figyelt kérdés

Minden cuccomat (táska, cipő, ruha...) átalakítok és sokszor már meghökkentő dolgokat hozok létre. Ezen dolgaimat rendesen hordom is, mert szeretem őket nagyon, de látom az emberek arcán , hogy őrültnek néznek a ruháim, kiegészítőim miatt. Szerintetek hanyagolnom kellene a kreativitásom és már ne alakítsam át a dolgaimat, hogy ne nézzenek ki maguk közül az emberek, vagy hordjam bátran a saját, egyedi dolgaimat?

köszi a válaszokat

19/L


2012. jan. 22. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
engem pl nem érdekel, ha megnéznek. addig jó, amíg ezt teszik: ez azt jelenti, hogy egyedi és különleges vagy.
2012. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem! Szerintem olyan jó, ha valakinek egyedi a stílusa, és azt fel is meri vállalni:)

Szóval szerintem folytasd nyugodtan.

Egyébként milyenek a ruháid?

2012. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Júúúúj. Dejóneked!!! A célom nekem is az, hogy megnézzenek az utcán a ruháim, hajam miatt... Hogyan alakítod át a cuccaid? Nagyon nagyon érdekelne a dolog. Ha gondolod, írd meg privátba! :)
2012. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát önmagban azért még nem nézik meg az embert, ha átalakítja a vackait. Azért nem mindegyy, hogyan. Ha midnenre svasztikát horgolsz, akkor az igen, megijesztene. Ha funkciótlan túl abszurd hülyeségeket csinálsz, megnézem, és megállapítom, hogy egészségedre, tovább nem is érdekel a dolog. :D

Viszont ha tényleg magadnak érzed a dolgot, akkor egy percig nem kéne hogy érdekeljen, ki néz meg és miért. Ez olyan gyerekes gondolkodásmód. Ha az alap társadalmi elvárásoknak megfelelsz, akkor oké, viszont teljesen nem kell beállni a birkanyájba. Szóval ha irodában dolgozol, ne menj szárnyakkal a hátadon miniszoknyában és szőrmemellényben dolgozni, vizsgára ne báli ruhában menj, de a normalitás határain belül vállald fel magad. :D

2012. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szuper, ha átalakítod a cuccaid, és nyugodtad hordjad. Ha pedig megnéznek, fogd fel azt bóknak. MIndenképpen folytasd jó szokásod, csak arra ugyelj, hogy alkalomhoz illoen viseld a ruhadarabokat.
2012. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ÓÓ, köszönöm, hogy ilyen pozitívak vagytok :)))) Általában cipőket javítgatok, majd mostanában fogok egy autó-alakút készíteni,ma éjjel pedig az egyik új piros pólómat fogom kidíszíteni, még megnézem mi van itthon, de láttam a fiókban pár fekete madártollat, gyöngyöket... majd kialakul :))) na meg elkezdtem horgolni is, egy magassarkút próbálok majd kihozni belőle, már tudom is, hogyan fogom kivitelezni, csak már fájnak az ujjaim :P
2012. jan. 22. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Most már felcsigáztál, mutass képet az elkészült művekről.

Privátban is küldhetsz:-)

2012. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!