Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen alakú...

Mit gondoltok az ilyen alakú lányokról?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, és nekem személy szerint tetszik az, ami nem anorexiás, de elég vékony, nincs rajta semmi felesleg. Fiúk, nektek tényleg jobban tetszenek a husisabb "van rajtuk mit fogni" csajok? Ha ilyen sovány szeretnék lenni, az hülyeség?


[link]


2012. jan. 22. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem teljesen egyformák azok a lányok, van aki még egészséges, de volt jó pár aki már nem mondható annak. Az anorexiás persze hogy nem szép. Betegség! Az emberek úgy tudják utálni őket, meg gusztustalanozzák, pedig ez tényleg egy betegség, ami nem is véletlen hogy kialakul, mert mindenhonnan az folyik hogy ez a szép.
2012. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon tetszik a képen látható csaj alakja, de különben csak akkor szeretem a vékony csajokat, ha nem éheztetéssel érik el!
2012. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, pedig annyit eszek egy nap, mint a 2 barátnőm körülbelül egy hét alatt, és mindenkitől csak azt hallom, hogy "hízzálmár, hízzálmár!!!" :( hát köszike
2012. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Irigyelem őket.:) Szeretnék ilyen alakot, mint nekik van , és most, hogy belineklted ezt az oldalt, most már küzdeni fogok érte.:D Kszi.:)
2012. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3. - irigyellek, szerintem sokan szeretnénk olyan alakot.

4. - háát viszont a többsége tényleg nagyon sovány, sőt, már túlzás..

én is úgy vagyok vele, hogy csak akkor jó, ha nem éhezéssel éri el az ember. mert az nem normális, aki éhezteti magát csak azért, mert így akar kinézni.

2012. jan. 22. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy fogni még legyen mit egy csajon, mert attól nő mégiscsak ha van feneke-melle-dereka, de az valami katasztrófa, mikor lötyög rajta a háj. Az undorító. Legyen feszes alakja inkább.

A képek zöme pedig mér a túl sovány kategória, szerintem a felük anorexiás, negyede alkatilag ilyen vézna, a maradék talán ideális cél. a többi nem igazán kelti az emberben az egészséges nő képét, némelyiknek 5 perc szünet van a két lába között.

Szerintem ne erőlködj egy idál elérésén, inkább a maximumot hozd ki magadból, táplálkozz egészségesen, mozogj eleget, akkor feszes és csinos leszel, de optimális esetben még látszani fog rajtad, hogy nem kisfiú vagy. :D A legtöbb pasinak azért mégiscsak az jön be - bár nem vagyunk egyformák, mindekinek más az ízlése ugye.

2012. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azt gondolom magamról, hogy nincs rajtam felesleg, max egy pici a hasamon meg combomon. igazából meg vagyok elégedve magammal, de nem lenne rossz ilyen szép soványnak lenni :) (itt most a normális, nem az anorexiás soványra gondoltam)
2012. jan. 22. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:
a negyedik valaszolo vagyok: persze en sem ugy gondoltam, hogy napi egy almat eszek, hanem hetente tobbszor sport, es egeszseges etkezes, ja meg a legfontosabb a kitartas. Amugy azert koszi a linket, mert most mar van inspriacio. (bocsi a hibakert, de telorol vagyok)
2012. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindig az összképet nézem! egy ilyen gyönyörű arccal-hajjal mint és jó stílussal egy ilyen vékony lány is lehet gyönyörű, de alapvetően ez már túl vékony alkat, nem az esetem.
2012. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én szúrnám őket
2012. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!