Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki ért a fodrász cuccokhoz?...

Ki ért a fodrász cuccokhoz? Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Valaki aki ért a fodrász dolgokhoz segítsen. Nem találok a neten "berakási csavarót" nem tudom, hogy ez-e a rendes neve, de nekem a suliban így mondták de még a google sem dob rá ki semmit. Meg a "nagycsipesz" szó alatt nem tudom mit értett a tanárom. Valaki segítsen. :D
2012. jan. 23. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
a hajcsavarót keresed? amitől göndör lesz a haj? be kell csavarni a hajat vagy vizesen ....vagy fém csavaróval ,be kell szárítani :)anya fodrász ;)
2012. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát megmondom az őszintét nem tudom. jó lenne ha megkérdeznéd tőle, hogy a tanárok mit értenek ezalatt, hogy : Berakási csavaró és nagycsipesz :) hálás lennék neked :)
2012. jan. 23. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
a berakási csavaró az a hajcsavaró...a nagy csipesz meg arra kell hogy összefogja amit rácsavartál :) itt megtalálod a hajcsavaró használatát : [link] :D
2012. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cili válasza:
A barakó csavaró fém kell hogy legyen,legalábbis nekünk kötelező volt!Stella nagykerben tudsz venni különböző méretben! Ahoz kis csipesz való,a nagy csipesz kb arasznyi hosszú,van fémből és műanyagból is,leválasztáshoz,marcell hullámhoz kellhet!
2012. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csavaró: [link]

csipesz: [link]

A csipesznek a lényege hogy olyan hosszú legyen mit a csavaró, hogy ha lecsipeszeled akkor az egész csavarót tudja rögzíteni ne csak egy részét.

2012. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!