Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, bejön Toldi Zsuzsi?...

Fiúk, bejön Toldi Zsuzsi? Lányok, mennyire irigykedtek a tökéletes testére?

Figyelt kérdés

Szerintem bomba tuti jó egy nő. Csodaszép arc, kidolgozott szép izmos test.

A legtöbb csaj csak beképzelt, pedig nincs is mire felvágnia, és a többség ha vékony is még úgy is hurkás...


2012. jan. 25. 01:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
előző kommentelőnek adok igazat. szerintem az arca sem mondható kifejezetten szépnek (sőt). ja és a kérdésedre a válasz: egyáltalán nem vagyok irigy a 'tökéletes' testére
2012. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez a tökéletes test. Egy tökéletes test nőies, természetes cici, karcsú derék, szélesebb csípő, feszes, de nem olyan izmos, mint ez a spiné.

Fejre meg abszolút nem tetszik.

2012. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Te betegek vagytok! Messze jobb mint egy átlagos jó nő!

Ja, hogy nektek az tetszik ha szélesebb a csípője, mint a válla? Hát csak gratulálni tudok... A kockás has sem lehet kifogás, mert ő neki is csak versenyre ilyen több hetes koplalás után. Amúgy a tini lányoknak is kockás a hasa, már amelyik sportol rendszeresen annak.

Szép az arca, a szeme, a teste! Olyan feneke van ami nagyon ritka! Videót nézzetek róla, ne gagyi Google képeket:

http://www.youtube.com/watch?v=4-Lm7JLnqyM

2012. jan. 26. 02:42
 24/39 anonim ***** válasza:

Meg ne haragudj, de tipikus nem túl értelmes kérdező vagy. Felteszel egy kérdést, valakinek nem tetszik a válasza, már ki is akadsz. Biztos van a hölgynek rajongói oldala, vagy valami olyan fórum, ahol beszélgethetsz olyanokkal, akiknek ő a tökéletes nő.


Elmondom most a saját véleményemet. Nekem nem tetszik kifejezetten. Egyszerűen nem az ő típusát tartom tökéletesnek, túl izmos. Szerintem a tökéletes nő könnyedebb alkat, nem ilyen izmos.

Nem irigykedek a testére. Nem vagyok tökéletes, tudom magamról, de azzal a testtel, amim van, tapasztalataim szerint általában tetszem azoknak a pasiknak, akik a típusaim.

19/L

2012. jan. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
69%

Neked tetszik, hát áldásom rá, de nehogymár beteg legyen, akinek eltér az ízlése a tiédtôl...

Máskor írd oda, hogy csak az írjon, aki egyet ért veled!

Gratulálni tudsz? Mihez? Hogy a férfi testalkat jellemzôje az Y alak, a nôjé meg az X, a csajnak inkább Y, és ez nem túl nôies?

(Én írtam a széles csípôs választ, de ez akkor is így van, nem én találtam ki, attól még, hogy neked nem tetszik...)

Becsülöm a kitartását, minden elismerésem, de egy igazi, nôies test az nem pont így néz ki.

És az elôttem szólóval egyet értek.

2012. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
25%

Én meg a kérdezővel értek egyet!

Egyébként amit az előző írt hogy az Y alak a férfias a nőies az meg az X,hát ez b*szott nagy hülyeség már bocsánat.

Egyébként is az X alak azt jelenti,hogy a felsőteste és a combjai is nagyok,mint egy X-et formáz a teste,a mai profi testépítők nagy részének ilyen az alakja.

2012. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mi a francnak teszel fel kérdést, ha a tiéddel nem egyező véleményt képviselők szerinted "betegek"?

Vagy írd oda a kérdés alá, hogy csak olyanok írjanak, akiknek bejön, de én is tudom javasolni a rajongói fórumot!

2012. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Az X testalkat a homokórának felel meg, vagyis annak, ami szerintem optimális egy nő esetében: nagy cicik, keskeny derék, széles csípő (kb olyan széles, mint a váll). Ez A nőies testalkat, az Y az maszkulin, széles váll, keskeny derék, vagyis olyan, mint egy f@szié.
2012. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
10%

már írtam ide, de a kedvedért megnéztem a videót( hátha más véleményen leszek) és most is úgy látom hogy az arca egy kiéhezett prostiéra hasonlít( ami szerény véleményem szerint nem szép), ezen a videón a testét mondhatjuk szépnek, de vannak róla enyhén brutál képek is, amiken viszontkicsit túlzásba vitte az edzést.

egy jó tanács: szerintem ne tegyél fel kérdéseket addig amíg nem tudod elfogadni a véleményeddel ellenkező, ill. nem egyetértő válaszokat

2012. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
nyáh,ez a csaj nyáron a mi utcánkba mászkált! (komolyan)
2012. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!