Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen tetoválásról mit gondoltok?

Ilyen tetoválásról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Eléggé kötődöm Afrikához, azonbelül is Kenyához (és a Kelet-Afrikai térséghez). Még régen hallottam az Imba Wimbo ( http://www.youtube.com/watch?v=crIbU7F906A&feature=related) című dalt, és azóta is mindig bele borzongok. És feleleveníti az afrikai emlékeimet, teljesen átadja azt a hangulatot amit ott éltem át.

A csuklómra szeretnék tetováltatni vagy a tarkómra. Benne lenne ennek a dalnak egy részlete, és valami afrikai motívum esetleg köré. Mit gondoltok? Van valami tippetek, hogy mekkora legyen, hova, milyen motívumokkal?


Minden véleményt szívesen várok!

28/N


2012. jan. 25. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szereintem jó ötlet, végre valami, ami jelent is valamit. Bár én sem a csuklót sem a tarkót nem tartom jó ötletnek. Túl látató helyen vannak. Esetleg lapocka, csípő, hátközép, vagy boka nem jöhet szóba?

Motívumokban nem tudok segítséget adni, nem ismerem az afrikai, főként kenyai szimbólumokat.

2012. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha tényleg szívből szeretnéd és nem fogod megutálni a számot és ezáltal megbánni a tetoválást, akkor hajrá!

Ha nincs konkrét terved, hogy pontosan mit szeretnél magadra rakatni, akkor keress fel egy profi tetoválószalont, ahol seegítenek a mintát megrajzolni, megmutatják hol mutatna a legjobban és minden apróságot elmagyaráznak.

Az én tetoválásaimat az Invictus Tattoo tetoválói csinálták.. Bátran ajánlom őket, kedvesek, segítőkészek.


19/L

2012. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtöknek köszönöm. Megútálni a zenét sose fogom :) Életem legszebb szakasza volt! A minta ügyben pedig valószínűleg fel fogok keresni egy tetoválót, hátha lesz vmi jó ötlete :)
2012. jan. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!