Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mennyire gáz az, ha...

Lányok mennyire gáz az, ha egy 16 éves srácnak az fogai nem szépek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ezt a te szemszögödből kell nézni. Ha te elfogadod, akkor semmi gáz. De, ha csókolózás közben idegesít, akkor vegyél neki ajándékba fogorvosi beutalást!XD
2009. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nem szép azt jelenti, hogy rohadoznak neki, akkor az nagyon gáz. 16 éves korára igencsak illene elsajátítania a szájápolás alapjait, ami a rendszeres fogmosásból áll. kamaszkoromban ilyen szájú fiú biztos nem kellett volna, ahogy felnőttként sem kéne.

viszont ha a szépséghiba enyhe szabálytalanságot jelent, az nem tragédia.

2009. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Ez attol fugg: ha a sràcnak " gyàrilag" rossz fogai vannak ( akad ilyen, nem is kevés- a géneknek, egyebeknek koszonhetoen), akkor ezt el kell fogadni,egyutt kell vele élni ( hacsak egyszer, egy napon nincs egy kisebb vagyona egy teljeskoru kezelésre), viszont, ha a fogak àllapota elhanyagoltsàg kovetkezménye( pl sàrga fogak a sok kolàtol, rossz lehellet, lyukasfogak mert nem mossa rendesen),na, arra nincs mentség :S
2009. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz az alatt,hogy nem szépek. Mármint ha elég sárgák, vagy fogkövesek (ezt csak azért írom, mert egyre több fiatalnál előfordul), akkor az nem szép látvány, de egy fehérítős fogkrémmel, fogkőnél fogporral megoldhatod a problémát. Ha viszont arra gondolsz,hogy kicsit csálén állnak a fogaid,akkor az szerintem egyáltalán nem gáz. Nekem is javasoltak fogszabályzót fiatalabb koromban, de elutasítottam, mert a kicsit ferde fogaimat szexepilnek tartom, és elhiheted,hogy ez nekem elég fontos, mert én meg lány vagyok és gondolom tudod,hogy nekünk lányoknak a saját külsőnk jobban számít, mint a srácoké. Mi folyton ezen görcsölünk,de neked eszedbe se jusson emiatt aggódni. De természetesen ha mégis zavarnak a fogaid, bár a kérdésedből tényleg nem derült ki miért nem tartod szépnek őket, akkor a fogorvos mindenre tud megoldást.
2009. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

EZT A KÉRSÉT MÁR VAGY 4SZER FELTETTED NÉZD VISSZA OTT A VÁLASZOKAT!!!!


AM MEG CSINÁLTASS FOGASZBÁLYZÓT HZA ENNYIRE ZAVAR..A FOGAK NEM ANNYIRA GÁZAK HA VA EGY NORM FEJED..DE HA A FEJED IS OLYAN CSUNYA MINT A FOGAD NAH AZ MÁR SZAÜGY..BOCSI=/

2009. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak szépséghiba.. Ápolva vannak amúgy.

Utolsó válaszoló, 1x sem tettem fel kérdést ilyen témában!

2009. máj. 31. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, aranyos lehet, amikor vigyorog :D
2009. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!