Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennek a lánynak igazi a melle...

Ennek a lánynak igazi a melle szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ennek a lánynak az "after" képen igazi a melle? mert ugye előtte sem volt "kicsi", viszont ezen az oldalon sok lány arra panaszkodik, hogyha mozog egy kicsit már teljesen eltűnik a melle stb...vagy a kigyúrt testalkat után megcsináltatta volna, vagy esetleg photoshop a dolog? ha nem akkor mégis hogy csinálta ilyenné?:D

[link]

Előre is köszi a válaszokat!(trollok, normálatlanok kíméljenek)


2012. jan. 30. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

ha nem akkor mégis hogy csinálta ilyenné?:D


-> Photoshopnak hívják a terméket...

2012. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
80 százalék hogy szilikon.
2012. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Charlie30 válasza:
100%

Igazinak tűnik, csak fel van póckolva.

Egyébként jogos a kérdés, mert a nők általában mellből fogynak és seggre híznak.

2012. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet eredeti..Az első képen sima melltartója van,a másodikon pedig szivacsos és még push up is.Látszik,hogy a melltartó alsó fele nagyon felvan párnázva.

De sanszos, hogy szilikonmell...

2012. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy ez a kettő szerintem nem is ugyanaz a lány...
2012. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Szilikon sztem.

Fogyás előtt kisebb volt a melle, melltartó ide vagy oda. Amúgy is természetellenes. Na meg a haja és a barnasága is mű, pont a melle lenne igazi? :D

2012. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg eredeti. Ez a csaj terhes volt , utána dolgozta ki így a testét. [link]
2012. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazi. Az alapjan, amit a kerdezo mutatott azt mondanam, hogy nem igazi, mert ilyen merteku testzsirszazalek csokkenes utan senkinek sem marat feszes cicije, meretre sem marad ekkora, meg akkor sem, ha push up melltarto van a nocin.

Foleg, hogy szules utan amugy is puhabb lesz a cici, ha nem fogy az ember.

Viszont a facebookos linken vannak kulonallo 16 hos fotok es ott latszik ket kepen is, hogy push up melltarto ellenere is kisebb a cicije es nem igazan tunik feszesnek. Nezzetek meg.


Egyebkent en is kb ezt az eletutat irtam le, a sulyom kb pont igy alakult, a testalkatom is ilyen volt elso gyerek elott, a cicim is kb ekkora. Szinten kozel 90 kg voltam szules elott kozvetlenul es szinten 55 kg-ra mentem le kesobb es szinten visszaizmosodtam meg jobban, mint baba elott voltam es szinten nem igazan maradt cicim (melltarto nelkul), jo melltartoval meg tudok csinalni valamekkorat.

Egyebkent en meg fogom csinaltatni iden, nem erdekel, hogy szilikon, sokat dolgoztam a testemert, tetszik nagyon, csak a mellem nem szep, de azon segithetek mashogyan.

2012. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!