Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek menő vagy ciki a...

Vadmeggy kérdése:

Szerintetek menő vagy ciki a tetoválás? 20/F

Figyelt kérdés

Szeretnék egy hasonlót csinálni, szerintem nagyon egyedi és hihetetlenül jól néz ki.


[link]


2012. febr. 9. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszenek az ilyen geometria mintás tetkók
2012. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, de nem te fogod hordani.
2012. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, csak félek, hogy munkavállalásnál elég nagy hátrány lehet.
2012. febr. 9. 19:21
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon csúnyák az ilyen nagy területű tetoválások, és igen, munkavállalásnál lehet belőle hátrányod elég szépen.
2012. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Villamosmérnöknek tanulok, de mindenképpen akarok tetoválást csinálni, maximum nem nyílvános helyre..
2012. febr. 9. 19:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjátok már, ha tetszik, csináltass:) Egy ismerősöm ügyvéd és a háta ki van varrva teljesen, senkit nem érdekel.
2012. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mit hagyjuk már?? ő kérdezte a véleményünket, ha nem tetszik, hát nem tetszik, és igenis sok munkahelynél hátrány
2012. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
menő vagy ciki? ez milyen kérdés? neked nem kell tetoválás, ennyiből megállapítom én is, ill. bárki más.
2012. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

sajnos én is emiatt aggódom :(

én turizmust tanulok, és nem igazán merek tetkót csináltatni, mivel ott tényleg fontos az emberek benyomása rólad, nap mint nap velük foglalkoznék, és olyan helyre szeretnék viszont, ahol látszódna :(


amúgy meg az, hogy ciki-e, vagy sem, ennél a kérdésnél elbuktál. Nem másnak kell tetszenie, hanem neked. A tetoválás egy olyan dolog, amivel megörökíthetsz bizonyos fontos dolgokat, eseményeket stb. magadról, veled történt impulzusokról (etc).


Tehát szimplán azért, mert tetszik, ne csináltass, mert később megbánod. Inkább várj vele.

2012. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem a tetoválás önmagad kifejezése és ez nem azt jelenti, hogy a csajod pasid nevét felvarratod.

Sokat a családtagjaikat állataikat varrják magukra, ami szerintem csúnya és butaság is.

2012. febr. 9. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!