Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb műkörmös iskola? A Crystal nails vagy a Forró nails (Nyíregyháza)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a crystalt választanám. De nagyban függ attól is, hogy mit kapsz a pénzedért, és kik a tanárok. Okj-s ugye?
2012. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen okj-s. És amúgy szerintem is kicsit jobb a Crystal, csak pesten van én meg Nyíregyházi vok.
2012. febr. 21. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig ahogy láttam, van nyíregyházán crystal képzés.
2012. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

komolyan??? én bármennyire is keresem nem találom... ha esetleg megtalálod akkor szólsz? léccy

és ha igen, akkor nagyon köszi :D

2012. febr. 22. 19:45
 5/7 anonim válasza:

Szia, én is kerestem a nyíregyházi Crystal Nails képzést, és határozottan megmondták a szervezők, hogy nem indul ez év tavaszán, csak Debrecenben.

Ezért iratkoztam be a Forró Nails suliba :) és eddig meg vagyok elégedve velük. Állítólag a legolcsóbbak a régióban és profi szintű a képzés. Majd meglátom, még csak most indult nem rég...ha gyorsan akarod végezni, akkor tudnál még csatlakozni a csoporthoz ;)

Ja, és a vizsgákra is jól felkészítenek állítólag...

2012. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Forró Nails körmös oktatás magas színvonalom működik náluk. A saját, VIP termékcsaládot érdemes kipróbálni, mert messze veri a sokak által favorizált Diamond termékeket, de megtalálhatók közöttük CN minőségű dolgok is. A szakmai hátterük kifogásolhatatlan, neves oktatókkal dolgoznak. Érdemes hozzájuk beíratkozni!
2012. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább a Forró nailshez megyek, mert kzel is van és am meg ismerem őket.
2012. márc. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!