Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet szeplőket csináltatni...

Lehet szeplőket csináltatni (tetováltatni)? :D

Figyelt kérdés
Nyilván olyat, ami természetes hatású, és csak az orrom köré. Tudom, hoyg a legtöbben azon vagytok, hogy eltüntessétek, de szerintem baromi jól néznek ki. Nekem is vannak, csak elég halványak. Ha lehet,a kérdésre válaszoljatok:D
2012. febr. 22. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Tetováltatni MINDENT lehet, csak az a kérdés, hogy érdemes-e.

Mivel minden szinü minta létezik, és arcra is lehet tetováltatni, ezért lehetséges.

2012. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
de érdekes ötlet! :D
2012. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ugye?:D utána fog ennek alaposabban járni, tényleg érdekelne.
2012. febr. 22. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bár én kozmetikaival csináltatnám, ami 3-4-5 év alatt eltűnik, mert mi van, ha akkor már nem tetszik, stb.
2012. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És szerinted ez lehet természetes hatású? Vagy látni lehet rajta, hogy "nem stimmel valami"? Mert semmiképp nem szeretnék mű hatást kelteni. Szerintem még várok vele, hátha tavasszal kellőképpen felerősödnek, úgy vettem észre, hogy az utóbbi 1-2 évben, napos időszakokban jönnek újabbak.
2012. febr. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!