Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás után mikor fürödhete...

Tetoválás után mikor fürödhetek, ill. szolizhatok?

Figyelt kérdés
ma 1hete hogy csinálták,tegnap már az utolsó varr is lepergett.Mikor érheti normálisan viz,tehát mikor fürödhetek,és szoliba mikor mehetek?Pár nap múlva már lehet,vagy várjak inkább még 1-2hetet?
2012. febr. 22. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A szolival mindenképp várj még. A fürdés helyett pedig a zuhanyzást javaslom, nyugi érheti víz, csak azért ne "áztasd".
2012. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!zuhanyozni zuhanyzok :) csak már olyan jó lenne befeküdni egy kád forró vizbe....
2012. febr. 22. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
:) még várj vele egy hetet:) egyébként hol van a tetkód s mit ábrázol? ha megkérdezhetem?
2012. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké,várok akkor :) a nyakam alatt,a hátam közepén,a fiam neve,alatta születési dátuma római számmal,és azalatt 3 szó :)
2012. febr. 22. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
:) köszi, biztos jól néz ki, egyébként nekem a bokámon van a fiam keresztnevének kezdőbetűje, nemsokára pedig a nyakamon a férjem keresztnevének kezdőbetűje:)
2012. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen,nekem tetszik az a lényeg :) neked is biztos szép :) én is tervezek még,pedig nagyon féltem előtte,de simán kibirható.
2012. febr. 23. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A szolival 1 hónapot kell várni, a varrás idejétől számítva. Te voltál az, aki kérdezte, hogy mennyire fáj ott a tetkó? (mert ott is válaszoltam)
2012. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi.Nem tudom,lehetséges,tettem fel ezzel kapcsolatban is kérdést már hogy mennyire fájhat.
2012. febr. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!