Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválást elött és után...

Tetoválást elött és után lehet alkoholt fogyasztani? Ha nem akkor elötte mennyi időnek kell eltelnie?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Minenképpen színjózannak kell lenned amikor varrnak. Ez szabály, ha valahol nem, oda ne menj, mert ahol nem tartják be az etikai előírásokat, ott más gondok is lehetnek.
2012. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első válaszadónak!

A véred felhigul az alkoholtól, több vért veszíthetsz a varrás közben. Utána, amennyi beléd fér, de persze tudd kezelni utána a tetkódat!

2012. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Én ittam előtte 1 pálinkát és semmi bajom nem lett. 1 felestől nem fog a vérem úgy felhígulni, nem kell itt így parázni.:)
2012. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó kedvéért:

etikai szempontot arra értem, hogy a részeg ember hajlamos hülyeségeket csinálni, nem 100%ban döntésképes mert nem tiszta a tudata. Semmilyen normális tetoválóművész nem akarhatja, hogy bepereljék mert valakit egy életre kidekorált egy alkoholgőzős este alatt.

Ahol vállalják, hogy részegen vagy bedrogozva tetoválnak, ott valami marhára nincs rendben, mert már a szalon jó híre sem érdekli őket.

2012. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Szerinted egy kis pálinkától be fogok rúgni?

Tökre elbeszélünk egymás mellett. Én értem, amit mondasz, de 1 ital és a berúgás távol áll egymástól.

2012. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem a berúgás miatt, hanem mert ha előtte alkoholt iszol, rosszul lehetsz közben, akkor is, ha amúgy semmi bajod a piától, és akkor is, ha amúgy nem fáj annyira. Akár berúgsz, akár nem, akár rosszul leszel, akár nem, nem szabad előtte inni, ez szabály. Ennyit meg lehet tenni a tetováló kedvéért. Tetoválás napján fogyassz el egy jó reggelit, aztán semmi mást.
2012. febr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jaggerjack válasza:
20%
Ha valaki annyira be van sz@rva a fájdalomtól,akkor persze egy kis zsibbasztó nem árt,nem azt mondom hogy seggrészegen kell tetováltatni,én is tetoválok,varrtam már részeg pácienst is,ez a munkám minőségén nem változtat,az pedig nem a művészt minősíti,hogy részeg az ügyfél,a vérfelhígulás meg...hülyeség,aki olyan az józanuul is el tud vérezni egy kis tetkótólXDUtána viszont nem javasolnám az alkoholizálást,mert véletlenül kárt tehwetsz a gyünyörű új tattoo-dban
2012. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!