Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogok még változni?

Fogok még változni?

Figyelt kérdés

13 L

Azt szeretném kérdezni,hogy ilyen korban fog még változni az arcom?A kiskori képeimre már alig hasonlítok.Nem mondom hogy csúnya vagyok,de még az is előfordulhat,hogy szebb leszek "idősebb" koromra mint most?:)


2012. febr. 24. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit erős kifejezés az "alig hasonlítok"..mert természetesen,hasonlítok rá.
2012. febr. 24. 17:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy fogsz,még csak most fog jönni az igazi változás :)
2012. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze :)

Nyugodj meg velem is ez volt :)

Általános suliban nem nagyon adtam magamra (nem festettem magam, a hajamat is csak néha vasaltam ki, mert göndör volt a vége). Nem voltam egy szépség...

Aztán eljött a nyári szünet (8. után) :) Levágattam a hajam rövidre (hátul rövid, elől hosszú fazonra) be lett festve aztán szép lassan elkezdtem festeni magam :)

Elkezdődött a középsuli... Egyre inkább változott a stílusom is (általánosban pulcsikat, farmert hordtam). Most már nőiesebben öltözöm, kerülöm a pulcsikat.

Egyik nap nézegettem a képeket és egymás mellé raktam a

8-os és a 9-es képet és hát elég nagy volt a változás... (1 év alatt) Sokkal másabb lettem... Olyan, mintha két különböző személy lenne :)

Egyszer csináltam olyat, hogy minden nap lefényképeztem magam. Nagyon durva volt amikor levetítettem :)

2012. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!