Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagy a melle,...

Ha valakinek nagy a melle, akkor miért kezdik el rögtön támadni azzal, hogy majd 10 év múlva a térdedet veri?

Figyelt kérdés

Én annyira haragszok az ilyen megnyilvánulásra.

A nők főleg azok akiknek nincs vagy épp hogy van valami kis mellük azok a legelső alkalommal támadják a nagyobb mellű csajokat.


2012. márc. 4. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Ezért (is) örülök hogy nem születtem nőnek. Ha mi is így gondolkodnánk akkor már mindegyikünk ölre ment volna a f@rokméretek miatt...
2012. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Hát inkább verje a térdem de legalább 10 évig volt normális mellem.Egy deszka csaj egy életen át deszka marad hacsak nem fog ki vmi pénzes pasit aki kibélelteti szilikonnal.Én akkor ugye rögtön más a képlet:D
2012. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Mert így igaz, barátnőim közül, akik nem varratták fel, azoknak tényleg lóg.
2012. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

"A nők főleg azok akiknek nincs vagy épp hogy van valami kis mellük azok a legelső alkalommal támadják a nagyobb mellű csajokat."


Hát, nekem kis mellem van, de soha nem támadtam a nagymellű nőket.


Az én alkatomhoz ez áll jól, sose irigyeltem a nagy melleket.


Nem kell általánosítani, hogy minden kis mellű nő irigykedve, utálkozva támadja a nagymellűeket.


Van ilyen is, persze, de normális nő nem szól be a másiknak, sőt! nem is stíröli a mellét, hogy hogy lóg, vagy hogy nem.

2012. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Mert irigyek. Meg nyilván van is benne igazság, de a kicsi cici is tud szánalmasan lötyögni később...
2012. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Ezt gondolom azok mondják akik nagyobbat szeretnének. Ez ilyen megnyugtatás lehet saját maguknak.
2012. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

oké még ha így is van, akkor sem kéne senkinek sem megjegyzést tenni ilyen bunkó módon.


Nem teljesen mindegy annak a nőnek, aki ilyet mond, hogy a másik nő hogy fog kinézni évek múlva?

Az a legnagyobb baj, hogy már nem tud mibe belekötni.

2012. márc. 4. 20:47
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
Nekem közepes, de most őszintén mit irigyeltem volna, a nagymellű barátnőim egy normális topot nem tudtak felvenni, fájt a hátuk, most tényleg lóg nekik. Pár paraszt bámulását és beszólását?
2012. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ja igen, és nekem sincs nagy a B-vel, de soha sem mondtam én sem ilyesmit. Én elégedett vagyok ezzel a mérettel, így belegondolva nem is szoktam más nők mellét nézni.
2012. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, miért csodálkozol ezen, a nők imádják egymást fikázni. Ha a csak nem 49, hanem 55 kg már dagadt disznó, ha vörös a körme= k*rva. A nők a legváltozatosabban képesek a másikat fikázni, minden tulajdonságot felnagyítani, rosszmájúskodni.
2012. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!