Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha így vásárolok?

Ciki, ha így vásárolok?

Figyelt kérdés

Általában New Yorkerből öltözködöm. Általában akkor vásárolok ott, ha akció van (pl.: 2990.- egy farmer), akcióban vettem több átmeneti kabátot (18990 Ft-ról 2990.- volt egy dzseki, stb), vagy 890 Ft-ért vannak felsők leakciózva, azokat nézem. Sőt, több felsőmet 290-ért vettem ott. Leginkább ott és így veszek ruhát. Nagy ritkán kínaiből (ritkán, mert nem midig tetszik, ami ott van, vagy az ár nem tetszik). Néha turiba is benézek.


Sminkeket DM-ben, Rossmann-ban, Müller-ben, ha Essence termékek le vannak akciózva 290.-/db-ra.


Persze azért megengedek olykor magamnak 'drágább' dolgokat.


2012. márc. 5. 15:28
1 2
 1/14 csokissüti002976 ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Ha tiszta a ruha, Neked tetszik, rajtad jól áll, addig nem ciki. :D
2012. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

dehogy ciki.


elég sokan vagyunk még igy,nem mindenki engedheti meg magának a drága ruhát

2012. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

én is így csinálom, amint van párezer ft-om elmegyek vásárolni és mindig az olyanokat veszem ami kb 4000 Ft alatt van.. afelett sajnálom vagy összvissz nincs is pénzem.. ha anyával kb 1-2 havonta elmegyünk vásárolni akkor vagy 20 ezer Ft ból eg kész ruhatárat bevásárolunk a turikban vagy bveszünk 1-2 drágább (5-8 ezer ft/ ruha) cuccot..


14L


havi zsebpénzem kb. 4000ft

2012. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
New Yorkerben 290 ft-ért poló? ..-.-
2012. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Én is így vásárolok. A drágábbra nincs pénzem, de így, hogy figyeljük az akciókat, kifoghatunk jobb darabokat. :)
2012. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam new yorkerben lesni az akciókat:)

Hasonló akciókat fogok ki én is mindig:)Van pár 890es felsőm,melltartóm,2-3ezres pulcsijaim,táskáim.

Néha turizom is,teljesen rendben van:)


Legyen mindig tiszta és rendezett a ruhád,ez a fontos.Nem az ár!

2012. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

tényleg vannak ilyen áron new yorkerben ruhák?


rég voltam benne,de azóta be se megyek,olyan árak voltak

2012. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Kedves hülye kommentelő társam.. :DD a nY-ben van 290 Ft-ért leárazott ruha :)) Nézz körül mielőtt okoskodsz.


Kérdező én is így vásárolok! :) New Yorkerből van a legtöbb ruhám,az a kedvenc boltom az illik a legjobban hozzám stb.. 1évvel ezelőtt még megengedhettük magunknak ,hogy anyukám vegyen nekem 7-8 ezer ft-os pulcsit ( megmaradt 2db ami még most is jó rám) . Most viszont már nagyon nem. Én is vettem 290 ft-ért egy tök jó pólót és nagyon szeretem. :DD Pulcsikat általában 1500 Ft -tól 3000-ig vásárolok,de most nemrég 4 ezerért vettem egyet a spórolt pénzemből. Gatyát én még egyszer sem fogtam ki ott ,ami szép is ,jól áll is és ráadásul olcsó is! ( olcsót nem is nagyon láttam,de lehet hogy bennem van a hiba O.O).


Sminkből a középosztályt választom. Ami viszonylag jó és az ár is megfelelő. Mondok példát: korrektor-600 ft, alapozó- 700 ft , szempillaspirál - 900 ft


14/L

2012. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
tesóm osztálytársának hihetetlenül jó izlése van. Ráadásul sok márkás ruhája van. Egyszer megkérdezte tesóm tőle, hogy ezt honnan vette? Mondta a turiból:)
2012. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, sőt örülj neki, hogy mindig mázlid van és kifogod a jó cuccokat. Én is mindig így vásárolok, hogy tudom, hogy mindjárt akció, akkor nem veszek semmit, hanem megvárom mire olcsóbb lesz, illetve teljes árat nagyon ritkán adok ki ruhákért, mert tudom, hogy a szomszédos üzletben hasonló, vagy olyan ami tetszik, akciós áron kapható és átmegyek. Most teljes áron vásároltam az utóbbi egy hónapban( mert találtam teljes áru farmert 2500ft-ért a C&A-ban, kínaiban egy hőn áhított felsőtt 2200ft-ért, és a H&M-ben naci 4000 és top 2500) ezek még így sem voltak drágák. Szóval nem ciki. De nekem is nagyon sok ennyire akciós cuccom van a New Yorkerből, csak az a baj, hogy én nem pesti vagyok és nálunk olyan lassan fogy az áru, hgy nagyon sokáig még 1990ft...:S De te nagyon ügyi vagy!
2012. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!