Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Folyik a tetoválásom normális?

Folyik a tetoválásom normális?

Figyelt kérdés
Ma DU 4 körül lett kész mindkét tricepszemre 1-1 embléma. Befóliáztam, lekentem ahogy mondták,de ahogy nézem kb olyan mint egy nagy tinta pacni kb alig látni belőle valamit úgy szétfolyt...normális ez ? :S
2012. márc. 14. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a felesleges festégréteg távozik. Még 1-2 napig így kell lennie. Elsőnél azt hittem, hogy a fekete trutyi alól kibukkan a fehér bőröm, amikor lemostam, akkora mennyiséget dobott ki, de ez csak a felszínről kiszivárgott festék.
2012. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabadna szétfolynia. Nekem aznap du. mikor csináltattam nem volt vele semmi, csak dagadt volt. Utána meg sebszerű volt pár napig, de nm folyt szét. Érte víz? Mert nekem azt mondták, hogy amíg le nem esik a seb, nem nagyon érheti víz. Én csak ezt tudom elképzelni.
2012. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És bocsi,hogy még 1 kérdést írok,csak örülök,hogy végre valaki válaszol. Elfogyott a fólia,holnap meg nincs bolt :S Ha már holnap nem kötözöm le,esetleg gézt rakok rá az nagyon para?
2012. márc. 14. 23:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,nedves törlőkendővel töröltem le a felesleget,azt javasolták,aztán bepanten.
2012. márc. 14. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Gézt nehogy! Gyakrabban kend, de ha beleragad a géz, meghalsz a kiszedése közben. Annó egyik tetkómat munkahelyen nem kötöztem át, de 2 óránként kijártam és bekentem(popsitörlővel törölgettem).

És egyszer meg illuminált állapotban elfelejtettem a fóliát estére(nem akartam bajlódni vele), reggelre úgy beleragadt a pólóm, hogy azt hittem, sebészetre kell mennem:S. Ezért nem jó ötlet a géz.

2012. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!