Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami hatásos módszer intim...

Valami hatásos módszer intim szörzet eltávolitására?

Figyelt kérdés
A borotván kivül, és valami ami itthon is elvégezhető...
2012. márc. 19. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanta! :S De ha még nem próbáltad akkor inkább menj el egy szalonba. Ha egyedül csinálod felsértheted a bőrt.
2012. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyászom nagyon nem ajánlja a gyantát és az epilátort, csak a borotvát!
2012. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ami azt illeti kicsit ciki elmennem a szalonba... :S

Ezért szeretném itthon magamnak elvégezni, a borotva meg nem sokat ér, max 2 napig sima és újra kezdődik minden. :/

2012. márc. 19. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Hát igen, én is cikinek tartanám ha elmennék, tuti nem merném mutogatni ott magam, égnék mint a rongy. :S Hát én is inkább rövidre vágom, a bikinivonalat meg valahogy leborotválom, és kész. Engem így a hétköznapokon nem zavar mert senki se nézi, nekem meg kényelmes így. Nyáron meg majd lesz valami.

Esetleg próbáld meg epilátorral, de azt mondják az iszonyúan fáj. Én még nem mertem kipróbálni. Ja és sokáig is tart leszedni, alul(a nagyajkaknál) meg szinte lehetetlen kiszedni annyira érzékeny ott a bőr.

18L

2012. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!