Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ő sexy én...

Miért van az, hogy ő sexy én meg kövér, ha ugyanúgy nézünk ki?

Figyelt kérdés

Van ez az énekesnő Kat de Luna...ezt a videót nézik msotanában foylton az osztálytársaim : http://www.youtube.com/watch?v=3Hz64-_2Gu8&feature=related

Anyukám kubai,szóval neme is iylen alakom van.De engem mindig ledagiznak meg lekövéreznek ő meg húúú emg haaa fúú de jó alakja van.Miért van ez ?:/


2012. márc. 19. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Ellenőrizted már fényképen, hogy tényleg ugyanúgy nézel-e ki? Csak az mutatja meg a valóságot, nem a tükör. Te is fényképezd le magad hasonló pózokban, aztán hasonlítsd össze.
2012. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert:

1, híres -> elérhetetlen

2, idősebb náluk -> nagyon vonzó ebben a korban

3, arcra szebb nálad ( ez csak egy eshetőség, hiszen nem láttalak)

4, meg van csinálva, effektek, photoshop, ilyenek, te viszont élőben nem

2012. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

1 - ez a nő azért elég feszes, a civilben ledagizott csajok meg általában plöttyedt zsíros alkatok... azért a kettő ég és föld, az utóbbi elég rusnya, amíg ha feszese valaki, nem gáz.

2 - ha így rázod a segged ennyi cuccban az orruk előtt, te is szexi leszel, és nem kövér, de gondolom van annyi tartás benned, hogy nem teszed. :D IRL azért elég vicces lenne. :D

Meg azért lehet tényleg nem pont ilyen alakod van, attól hogy anyukád kubai... hol az ok-okozati összefüggés? :D Reggelire ettem egy banánt, szóval holnap esni fog?

Na meg gondolom nem érett felnőtt férfiakról és nőkről van szó, szóval vedd azt is bele, hogy még éretlen kis hülyék és kész.

2012. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Anyukád kubai, ezért vagy dagi? Mi az összefüggés? :D
2012. márc. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még mert anyukád kubai nem biztos, hogy neked is ilyen alakod van. Az én anyukám is magyar, mégsincs olyan alakom, mint Szabó Zsófinak.
2012. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha ilyen alakod lenne, tuti nem kövéreznének le. Nézz jobban tükörbe és kezdj el mozogni.
2012. márc. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a csaj egyáltalán nem kövér.
2012. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam h KAt kövér...mellesleg nagyon sokat sportolok,futok és úszok heti ötször mind a kettőt :/
2012. márc. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!