Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szeretik sokan a Retro...

Miért szeretik sokan a Retro Jeans-t?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Mert sznobok
2009. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert az a menő hülyep*csa style, és elég sok a hülyep*csa és nekik pont ilyen ruhákra van szükségük, ami drága,fölösleges,csillivilli,mindentkivillantani belőle amit csak tudnak.
2009. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

csak mert márkűás..ma bnőmmel bementünk egy retro boltba..láttam egy jó felsőt 6ezerért..átmentük mellette lévő kínaiba..és tök hasonló felsőt vettem 1500ért..a varrása az ugyan az volt..meg a szine is csak 1 árnyalattal tért el és a töredékéért megvettem..

...-.-"

2009. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Mert buták és azt hiszik igényesek, pedig épp ellenkezőleg.

Lehet lepontozni, de a retro jeans nem márka.

Aki szerint az az nem tudja mi számít márkás holminak.

2009. jún. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
A Retro farmerjei igazi farmerbol vannak es nagyon strapabiroak, van egy olyan farmerem,amit mar 4 eve vettem ott es meg mindig hordom! Az olcsobb gatyaim nem birjak egy evig sem! De ez vonatkozik a tobbi darabra is, mar evek ota nyustolom oket es semmi bajuk.
2009. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Én pólókat szoktam venni, és a többi pólóim mellett a Retro pólóim még mindig olyanok, mintha újak lennének. Nő vagyok, tudok vigyázni a ruháimra, megfelelően mosom azokat, de a minőség mégis csak más. Persze néha-néha engedek meg magamnak ebből a márkából, én is igyekszem olcsóbban vásárolni.
2009. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
mert nagyon szép dolgok vannak ott. én ezért nem szeretem. legyen olcsóbb, és szeretni fogom.
2009. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is imádom a retro faremereimet, jó minőségűek. Én inkább a retro outletből vádárolok, ahol 1800-2300 Ft-ért veszek retro pólókat.Sokkal jobb minőségűek mintha kínaiban vagy valami gagyi butikban vásárolnék, és az áruk ugyanannyi, sőt...
2009. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
A mai világban, sajnos elvesztek az ,,igazi,, értékek. Annyi a buta ember, aki ruha/márka/pénz alapján ítéli meg a másikat, és sokan azt is hiszik, hogy ezzel többek lettek/lesznek, ha úgy öltözködnek. Van egy osztálytársam (16 évesek vagyunk) és nem hajlandó csak márkás cuccba járni, és nem áll szóba csak olyan fiúkkal, akik szintén csak márkás ruhában járnak, és csak márkás ruhákat hordó emberekkel barátkozik. Persze neki egy csettintés és apa anya adja a lóvét, de gondolhatjátok, milyen ember már most, és még mi lesz belőle...
2009. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Ti felreertelmezitek a dolgot! Nem mindenki azert vesz Retrot, mert vaganykodni akar!!! Hanem, mert ketseg kivul nagyon jo minosegu ruhaik vannak! En nekem pl 1 db olyan polom van amire ra van irva,h Retro Jeans, a tobbi mind felirat nelkuli! Egyebkent a farmerek minosege vetekszik a Diesel-evel!
2009. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!