Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt hogy dönthetem el, hogy...

Azt hogy dönthetem el, hogy milyen női alakra hasonlítok leginkább?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom milyen fajták vannak, de én ilyenekről hallottam: körte (háromszög), alma, babán (téglalap), homokóra, fordított háromszög, filigrán.


Almának nem mondanám magam, mert nem vagyok gömbölyű, fordított háromszögnek sem, mert nem szélesek a vállaim, homokórának sem igazán, mert nincsenek nagy melleim, banánnak sem, mert a csipőm szélesebb a derekamnál, körtének sem mert nincs valami széles csípőm. Filigránnak mondanám magam, mert alacsony vagyok (160 cm), de nem tudom milyen formái vannak egy filigránnak, hogy biztos legyek benne, hogy az vagyok.


Ha hízok belső combra, pocira és felkarra (válltól lefele) hízok és nem csípőre...


ui: tizenéves vagyok


2012. ápr. 10. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kép sokat segítene, mert ebből semmit sem lehet lehozni (nem pedomaci vagyok, még mielőtt azt hinnéd..)
2012. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is küldhetsz képet :D én pedig "Y-alkatú" vagyok :D

19l

2012. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A filigrán az pici, vékonyka nő testalkata, kis törékeny.

Rakj fel képet, úgy sokkal könnyebb megmondani!

2012. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!