Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csinaljak 18-20 evesek?

Hogyan csinaljak 18-20 evesek?

Figyelt kérdés
megyek az arenaplazaba es tele van velem egykoru szep emberekkel fiukkal lanyokkal... szep divatos uj ruhakban...szep barna borukkel koltekeznek jobbra balra... hogy csinaljak? honnan van mindezekre penzuk, hogy talaljak meg az ilyenek egymast??
2012. ápr. 11. 18:52
 1/5 anonim válasza:
54%

szerintem dolgoznak, vagy gazdag családból származnak.

szerintem én is jól nézek ki ahhoz képest hogy nincs túl sok pénzem rá.

nagyon meggondolom hogy milyen ruhákat veszek, passzol-e a többihez....stb.

szoliba is járok, úgy hogy a cigin spórolok, meg inkább nem veszek kaját,hanem sminkcuccokra költöm a pénzt meg hasonlók:)

2012. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak, férjük eltartja őket vagy apuci fizeti...
2012. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra is egy örök rejtéj marad. Én örülök ha 2 havonta tudok venni valami új ruhát, cuccot magamnak. Hát van akinek apuci fizeti, van aki már magának keresi és van akinek a barátja áll ilyen jól. Hát, látszik hogy én nem vagyok ilyen mert egy ilyen ismerősöm sincs :D :S
2012. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl úgy, hogy dolgozom, de itthon lakom. Anyuék nem engedik, hogy a fizumból beszálljak rezsibe, kajába, csak annyit kérnek, hogy a speciális igényeimet (ruha, buliköltség, szépségápolási termékek, belépők) az én pénzemből fedezzem. Na most megkeresek havi 80-90, max 100ezret, attól függ, mennyi a túlórám... abból azért elég jól el lehet vásárolgatni.
2012. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, utolsó vagyok még. Nem vagyok plázacica, nem szeretem a ribis ruhákat és a rózsaszín színt, de attól még érdekel a divat, vásárlás. Agyonszolizva sem vagyok, nincs tetovált szemöldököm, és nem 10 kg sminkkel szaladgálok. :) Mindent lehet a normális keretein belül művelni, ezt is.

19L

2012. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!